ÉLŐ: Ferencváros–Ludogorec – BL-selejtező

Kezdődik a nemzetközi szezon: a magyar bajnok a bolgár Ludogorecet fogadja.

2019.07.10. 21:51

Vége

A 96. percben Dibusz védett még egyet, de maganiztos volt. A győzelem mindenképpen jó, de az első félidő első fele alapján ebben sokkal több is lehetett volna.

2019.07.10. 21:47

Négy perc hosszabbítás

Minimum.

2019.07.10. 21:42

Sigér sem fogta vissza magát

Kapott is egy sárgát miután alárúgott Badjinak.

2019.07.10. 21:39

Utolsó cserék

Tocmak helyett Varga Roland és Lukoki helyett Intima.

2019.07.10. 21:33

Újabb cserék

Sigér jön Kharatin helyére és Górlaski helyett Badji. Még 12 perc van hátra.

2019.07.10. 21:23

Cserék

Priskin helyett Lanzafame és Biton helyett Macelinho.

2019.07.10. 21:20

GÓÓÓL!!!

A 16-os bal oldalán Tokmac két védő mellett elvitett a labdát majd középre passzolt, az érkező Dvali öt méterről a léc alát lőtt.

2019.07.10. 21:18

Gól… Nem. Les

Dvali fejelt a vendégek kapujába – sajnos lesről.

2019.07.10. 21:17

Durvulnak a bolgárok

Minden eszközzel védekeznek. Góralski kapott sárga lapott, mert túlzásba esett.

2019.07.10. 21:11

Nem kell izgulni

Nem sok minden történt a második félidő első 10 percében. Konkrétan semmi.

2019.07.10. 21:02

Folytatás

Reméljük a legjobbakat.

2019.07.10. 20:46

Szünet

Nem kezdődött rosszul a meccs, de a félidő másik felében már a vendégek voltak jobbak. Kár. Több volt benne.

2019.07.10. 20:45

Egy perc hosszabbítás…

Minimum…

2019.07.10. 20:38

Danilo Ihnatenko

Az ukrán játékos nyáron érkezett a Ferencvárosba. A hetes mezben feszítő futballista a Sahtar Donyeck játékosa, kölcsönben került az Üllői útra. Eddig még nem nagyon volt jó passza.

2019.07.10. 20:36

A gól előtt volt egy érdekes közjáték

A sajtópáholy közepéről két nőnek és két férfinak kellett távoznia. A redenzők elképesztő udvariasan bírták rá őket, hogy üljenek máshova. Ilyet még nem nagyon láttunk.

2019.07.10. 20:31

1–1

31. percben egyenlítettek a vendégek.

Az egész úgy kezdődött, hogy Ihnatenko elpasszolta a labdát, amivel Tchibotát találta meg. A vendégjátékos 14 méterről lőtt, de Dibusz védett a kipattanóra lecsapott Swierczok és a kapuba passzolt.

2019.07.10. 20:26

Vendég hiba, hazai lövés

Ikoko fel akart szabadítani, de valami furcsa oknál fogva középre lőtte a labdát, ami éppen Skvarkat találta meg, de a 20 méterről leadott lövés után Iliev védett.

2019.07.10. 20:19