Tévéműsor: este foci!

Kezdődik a Bajnokok Ligája-selejtezők, remélhetőleg hosszú sorozata a Ferencváros számára.

M4 Sport

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés, Ferencváros-Ludogorec

13.55: Tenisz, Wimbledon, férfi negyeddöntők

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros,Tenisz,kerékpár,Wimbledoni teniszbajnokság,Universiade,Lósport

Eb-selejtező: fordítottak a horvátok, így Eb résztvevők (videó)

2019.11.16. 22:30
A második félidőben legyalulta Horvátország Szlovákiát, így csoportelsőként jutottak ki az Európa bajnokságra.

Eb-selejtező: vezet Szlovákia a szünetben és ha így marad, nyernünk kell Walesben

2019.11.16. 21:30
Szlovákia némi meglepetésre vezet a félidőben Horvátországban.

Eb-selejtező: győzött Wales, így élesek lesznek ellenünk (folyamatosan frissül)

2019.11.16. 19:55
2-0-ra nyert Wales Azerbajdzsánban, ami azt jelenti, hogy a Horvátország-Szlovákia mérkőzés eredményétől függetlenül marad esélyük …

Eb-selejtező: vezet Wales a szünetben, ez nem jó hír nekünk

2019.11.16. 18:45
Két gólos előnyre tett szert Azerbajdzsánban Wales az első félidőben.

Eb-selejtezők: skót sikerrel indult a szombat (videó)

2019.11.16. 17:45
Skócia válogatottja idegenbeli sikerével feljött a harmadik helyre csoportjában, amúgy meg a Nemzetek Ligája jövő évi playoffjában még kivívhatja az Eb-szereplést.

Történelmi siker: az egész ország a finn focistákat ünnepli (videó)

2019.11.16. 16:35
Az északi ország labdarúgó-válogatottja története során első alkalommal vívta ki az Európa-bajnoki szereplés jogát.

Eldőlt: román bíró fújja a sípot a mieinknek Walesben

2019.11.16. 15:05
Ovidiu Hategan még soha nem vezetett magyar csapatnak. Sorsdöntő meccsen debütálhat ebben a tekintetben.

Tenisz: Babos egy lépésre a tajvani tornagyőzelemtől

2019.11.16. 14:15
Már döntős a magyar klasszis a WTA-tornán, a fináléban orosz ellenfele lesz.

Eb-selejtező: "Hűha"

2019.11.16. 13:20
Szoboszlai Dominik lépett már pályára nagy stadionban, de a Puskás Aréna gyepére kilépni különleges érzés. Ő és nagy Ádám is értékelt.

Eb-selejtező: újabb rasszista botrány

2019.11.16. 09:55
A Románia-Svédország mérkőzésen rasszista inzultusok érték a svédek játékosát.