NHL: visszavonul a háromszoros Stanley-kupa-győztes

A Pittsburgh Penguins jégkorongozója, Matt Cullen huszonegy szezon után fejezi be pályafutását.

Kép forrása: CBS Pittsburgh

Bejelentette visszavonulását a háromszoros Stanley-kupa-győztes Matt Cullen, aki huszonegy szezon után akasztja szögre a korcsolyákat. A 42 esztendős jégkorongozó 1516 NHL-mérkőzésen szerepelt, amelyeken 266 gólt szerzett és 465 gólpasszt osztott ki.

Matt Cullen 2006-ban a Carolina Huricanesszel, míg 2016-ban és 2017-ben a Pittsburg Penguinsszel nyerte meg a Stanley-kupát. Ezen csapatok mellett pályafutása során szerepelt az Anaheim Ducksban, a Florida Panthersben, a New York Rangersben, az Ottawa Senatorsban, a Minnesota Wildban és a Nashville Predatorsban.

Jégkorong Kontinentális Kupa: Legyőzte a Nottinghamet a Ferencváros (frissítve)

2019.11.16. 19:20
A Ferencváros jégkorongcsapata 3-2 arányban felülmúlta Nottingham Forestet a Kontinentális Kupa harmadik körében Vojensben.

NHL: csúnyán megégett a jégen odahaza a Washington (videó)

2019.11.16. 12:20
A második harmadban elintézte a Capitalst a Canadiens, a Boston Torontóban nyert.

Jégkorong Kontinentális Kupa: vereséggel kezdett a Ferencváros

2019.11.15. 21:50
A Ferencváros jégkorongcsapata vereséggel kezdte meg szereplését a Kontinentális Kupa péntektől vasárnapig tartó harmadik körében a dániai Vojensben.

NHL: a Tampa Bay és az Edmonton is gálát rendezett (videó)

2019.11.15. 09:40
A Lightning kilenct gólt vágott a Rangersnek, az Edmonton hatot a Coloradonak, Connor McDavid mind a hatban szerepet vállalt az NHL csütörtöki játéknapján.

Jégkorong Kontinentális Kupa: Dániában harcol a négyes döntőért a Ferencváros

2019.11.14. 12:55
A Ferencváros a négyes döntőbe jutásért lép jégre péntektől vasárnapig a jégkorong Kontinentális Kupa harmadik körében a dániai …

NHL: gödörben a Vegas

2019.11.14. 09:45
Sorozatban negyedik vereségét szenvedte el a Vegas Golden Knights miután az NHL mai játéknapján 5-3-ra kikapott a Chicago Blackhawkstól.

NHL: újabb floridai varázs, ezúttal négygólos hátrányt dolgozott le a Panthers (videó)

2019.11.13. 11:10
A Panthers most a Bostont babonázta meg, a Colorado kényszerű kapuscseréje nagyon jól sült el a Winnipeg ellen az NHL keddi …

Ma kézzel labdáznak a tévében

2019.11.13. 07:30
Egy jégkorong meccset és a lóversenyt leszámítva csak olyan sportágak kerülnek képernyőre szerdán, amelyeket kézzel játszanak. Lesz kézilabda itthonról és külföldrők és tenisz is.

Jégkorong Erste Liga: hosszabbításban nyert az FTC

2019.11.12. 22:20
Az FTC hosszabbításban gyűrte le idegenben a Dunaújvárost az Erste Ligában.

Osztrák jégkorongliga: kikapott a Fehérvár AV19

2019.11.12. 22:05
Szoros mérkőzésen, a hosszabbításban kapott ki a Fehérvár AV19 csapata a Villach ellen.