Női junior kézilabda Eb: magabiztos sikerrel kezdtek a magyarok

A magyar válogatott 27-18-ra legyőzte Montenegró csapatát a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában, csütörtökön.

Kép forrása: MKSZ.hu

A házigazda magyarok legeredményesebb játékosa Albek Anna, Schatzl Natalie és Tóth Nikolett volt egyaránt négy góllal.

Golovin Vlagyimir szövetségi edző csapata pénteken Ausztriával, vasárnap pedig Spanyolországgal találkozik, ugyancsak az Audi Arénában, 18.30-tól. A négyes csoportból az első két helyezett jut a középdöntőbe.

Eredmény, 1. forduló, C csoport:

Magyarország-Montenegró 27-18 (15-7)

Kézilabda,Európa-bajnokság

Férfi kézilabda BL: edzőt váltott a címvédő Vardar Szkopje

2019.10.17. 14:55
A spanyol David Pisonero helyett az orosz Eduard Koksarov irányítja a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában címvédő északmacedón Vardar Szkopje csapatát.

Női kézilabda NB I: magabiztos győri siker az Érd ellen

2019.10.16. 21:45
A címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 11 góllal legyőzte az Érd csapatát a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.

Férfi kézilabda NB I: súlyos füredi vereség Szegeden

2019.10.16. 19:55
A MOL-Pick Szeged házigazdaként 41-22-re legyőzte a Balatonfüred csapatát a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

Kézilabda rangadók és magyar-román a képernyőn

2019.10.16. 07:30
Férfi- és női kézilabda is szerepel ma a programban, kispályás fociban a románokkal kezdünk a vb-n, női kosárlabdában magyar csata a nemzetközi kupában.

Kézilabda BL: magyarok a hét legjobbjai között

2019.10.14. 12:50
A férfi kézilabda Bajnokok Ligájának e héti fordulójának álomcsapatába bekerült Bánhidi Bence, míg a nőknél Katrin Klujber és Stine Bredal Oftedal is helyet kapott a legjobbak között.

Női kézilabda BL: erőt demonstrált a Győr

2019.10.13. 21:35
A címvédő Győri Audi ETO KC 25 góllal győzött az újonc cseh DHK Baník Most vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

Kézilabda BL: győzött a Szeged Dániában

2019.10.13. 18:30
A MOL-Pick Szeged 35-28-ra győzött a dán Aalborg HB otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, vasárnap.

Kézilabda BL: nem okozott gondot a Porto legyőzése a Veszprémnek

2019.10.13. 17:20
A Telekom Veszprém 38-28 arányban legyőzte a Portót a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Női kézilabda BL: másodszor is kikapott az FTC

2019.10.13. 15:25
A Ferencváros hat góllal kikapott a francia Metz HB csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, vasárnap Érden.

Közvetítések: fókuszban a kézilabda BL és az Eb-selejtezők

2019.10.13. 07:30
Mind a négy Bajnokok Ligájában szereplő magyar kézilabdacsapat valamint a magyar labdarúgó-válogatott is képernyőre kerül a mai napon.