Serie A: hamarosan Cristiano Ronaldo csapattársa lehet a holland védő

Sajtóhírek szerint egyre közelebb került a Juventus Matthijs de Ligt megszerzéséhez.

A holland középhátvédet az utóbbi időben több csapattal is szóba hozta a világsajtó, azonban a legfrissebb hírek szerint közel áll az Ajax és a Juventus a megegyezéshez. A De Telegraaf értesülései szerint a torinói csapat 67 millió eurót adna a játékosért, ami bónuszokkal a holland együttes által kért 75 millió eurót is elérhetné.

Az újság szerint a Juventus és Matthijs de Ligt a személyes feltételekben már megállapodott, így csak az Ajaxnak kell rábólintania az üzletre.

Külföldi labdarúgás,Serie A,Juventus,Ajax Amszterdam

Ligue 1: megint kikapott a Monaco (videó)

2019.08.17. 23:30
Az AS Monaco második mérkőzését is elveszítette, miután 3-0-ra kikapott a Metz otthonában.

La Liga: dráma Valenciában és Villarrealban (videó)

2019.08.17. 23:05
A Valencia a 101. percben bukta el a győzelmet a Real Sociedad ellen, míg a Granada kétgólos hátrányból egyenlített a Villarreal otthonában a spanyol bajnokság 1. fordulójában.

Premier League: számtalan helyzetet elpazarolt és botlott a Manchester City (videó)

2019.08.17. 21:00
A Manchester City hiába alakított ki ötször annyi gólhelyzetet, mint a Tottenham Hotspur, a címvédő manchesteriek csak 2-2-es …

Championship: Nagy Ádám gólt lőtt, majd megsérült (videó)

2019.08.17. 20:15
Nagy Ádám megszerezte első gólját a Bristol City színeiben a harmadik fordulóban, ám a magyar középpályást le kellett cserélni a QPR elleni bajnoki során.

La Liga: Modric piros lapot kapott, de nyert a Real Madrid (videó)

2019.08.17. 19:00
Luka Modric kiállítását is elbírta a Real Madrid a spanyol bajnokság nyitófordulójában. A fővárosiak 3-1-re győztek a Celta Vigo otthonában.

Premier League: kiengedett, de végül győzött a Liverpool (videó)

2019.08.17. 18:15
A Liverpool biztos vezetést követően végül óriási csatában tudott győzni a Southampton otthonában az angol bajnokság 2. fordulójában.

Bundesliga: gálával nyitott a Dortmund, gólzápor Leverkusenben - videó

2019.08.17. 17:45
Tomas Koubek nem zárja szívébe a Bundesliga nyitányát, az Augsburg kapusa alaposan benne volt a kiütéses dortmundi sikerben.

Labdarúgás: egy igazi klubikon lett Kádár Tamásék edzője

2019.08.17. 13:25
Olekszij Mihajlicsenkót nevezték ki Kádár Tamás csapata, a Dinamo Kijev élére.

La Liga: a baszk csatár, aki olyan mint a jó bor

2019.08.17. 10:10
Harminc éves kora után vált klasszis csatárrá, ezért soha nem futballozhatott igazán nagy csapatban. Aritz Aduriz pályafutása utolsó idényét kezdte el péntek este a Barcelona ellen, de még hogy!

Közvetítés: rangadó Angliában, képernyőn a Dortmund és a Monaco

2019.08.17. 07:30
A mai nap során számos labdarúgómérkőzés mellett rögbit, dartsot és teniszt is láthatunk a televízióban.