Serie A: hamarosan Cristiano Ronaldo csapattársa lehet a holland védő

Sajtóhírek szerint egyre közelebb került a Juventus Matthijs de Ligt megszerzéséhez.

A holland középhátvédet az utóbbi időben több csapattal is szóba hozta a világsajtó, azonban a legfrissebb hírek szerint közel áll az Ajax és a Juventus a megegyezéshez. A De Telegraaf értesülései szerint a torinói csapat 67 millió eurót adna a játékosért, ami bónuszokkal a holland együttes által kért 75 millió eurót is elérhetné.

Az újság szerint a Juventus és Matthijs de Ligt a személyes feltételekben már megállapodott, így csak az Ajaxnak kell rábólintania az üzletre.

Külföldi labdarúgás,Serie A,Juventus,Ajax Amszterdam

Bundesliga: a Lipcse megsemmisítette a Mainzot, óriási pofont kapott a Bayern

2019.11.02. 17:55
Az RB Leipzig egy félidő alatt kiütötte a Mainzot, a Bayern nyolcvan percig emberhátrányban futballozva futott bele a késbe Frankfurtban.

Premier League: Bournemouthban kapott ki a Manchester United

2019.11.02. 15:15
Az idei szezonban eddig mindössze 13 pontot gyűjtő manchesteriek újabb vereséget szenvedtek el, ezúttal a Bournemouth otthonában az angol élvonal 11. fordulójának …

Közvetítések: pályán a Telekom Veszprém, az FTC és a Győri ETO

2019.11.02. 07:30
Igazi rangadót játszik a Veszprém Lengyelországban, míg a Győri ETO itthon fogadja a Ljubljanát.

Ligue 1: hatalmas bravúr, a Dijon legyőzte a PSG-t

2019.11.01. 22:45
Hiába vezetett már az első félidő 19. percében a fővárosi együttes, a Dijon fordítani tudott, amely végül 2-1-re nyerte meg a francia élvonal 12. fordulójának nyitómérkőzését.

Bundesliga: könnyedén nyert a sereghajtó ellen a Hoffenheim

2019.11.01. 22:25
Már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a Hoffenheim a Padeborn ellen a német élvonal 10. fordulójában.

Angol Ligakupa: mutatjuk a szerdai rangadók lesszebb góljait

2019.11.01. 11:20
Szebbnél szebb gólokat láthattunk az angol Ligakupa nyolcaddöntőinek szerda esti rangadóin, melyek közül a legszebbeket mutatjuk meg most. Mind a négy sztárklub képviselteti …

Serie A: kiszenvedte a győzelmet a Milan (videó)

2019.10.31. 23:00
Az AC Milan 1-0-ra győzött a Spal ellen az olasz bajnokság 10. fordulójának zárómérkőzésén.

Labdarúgás: Dzsudzsák meglőtte szezonbeli első góljait (videó)

2019.10.31. 21:05
Dzsudzsák Balázs két góljának köszönhetően az arab emírségekbeli bajnokságban szereplő al-Ittihad Kalba 2-1-re győzött a Bani Jasz ellen.

Labdarúgás: újabb információk a harmadik nemzetközi kupasorozatról

2019.10.31. 15:35
Az UEFA újabb információkat tett közzé a 2021-ben induló Európa-konferencialiga versenykiírásával kapcsolatban.

MLS: nem lesz címvédés, döntős a Toronto (videó)

2019.10.31. 11:40
A Toronto FC 2-1-re győzött a címvédő Atlanta United otthonában az MLS Keleti főcsoportjának döntőjében és így bejutott a Seattle Sounders elleni fináléba.