Futócéllövő Eb: Major Veronika vezet az első napot követően

A nőknél Major Veronika áll az első helyen a 40 vegyes versenyszám felénél a gyenesdiási 50 méteres futócéllövő Európa-bajnokságon, szombaton.

Fotó: Kép forrása: Major Veronika Facebook oldala

A magyar szövetség beszámolója szerint Major 191 körrel (97, 94) vezet, néggyel megelőzve a második német Daniela Vogelbachert. Körtvélyessy Gabriella 184, Bedekovich Viktória 161 kört lőtt.

A férfiaknál a svéd Emil Martinsson áll az élen 199 körrel, a magyarok közül Tasi Tamás és Boros László 189-189, Sike József 186 kört lőtt.

A kontinensviadal vasárnap a 40 vegyes második húsz lövésével fejeződik be.

Kép forrása: Major Veronika Facebook oldala

Címkék: Sportlövészet
Sportlövészet

Idén is Szekszárdon lesz a Hungarian Open sportlövőverseny

2018.05.10. 12:10
Idén is - már harmadik alkalommal - Szekszárdon rendezik meg a Hungarian Open elnevezésű nemzetközi sportlövőversenyt.

A sportlövő Péni István két olimpiai számban is vezeti a világranglistát

2018.05.01. 12:15
A sportlövő Péni István két olimpiai versenyszámban, légpuskában és kisöbű összetettben is vezeti a világranglistát.

Sportlövő-vk: négy korongra voltak a döntőtől a magyar traposok

2018.04.24. 09:50
Nem jutott döntőbe magyar induló a dél-koreai Csangvonban zajló sportlövő világkupa-verseny harmadik napján.

Sportlövő-vk: Péni István bronzérmes légpuskában

2018.04.22. 12:50
Péni István bronzérmet nyert légpuskában a sportlövők dél-koreai világkupa-versenyén, Csangvonban.

Légfegyveres ob: Sidi csak az alapban, Péni a döntőben is villogott

2018.04.06. 15:55
Színvonalas küzdelmet hozott a férfi puskások versenye a Százhalombattán zajló légfegyveres országos bajnokságon, melyen Péni István és Sidi Péter …

Sportlövő vk: Péni István bronzérmes Mexikóban

2018.03.10. 21:45
Péni István bronzérmet szerzett, míg Sidi Péter ötödik lett a kisöbű puskások összetett számában szombaton a mexikói Guadalajarában rendezett sportlövő világkupa-versenyen.

Sportlövészet: Péni István győzött Mexikóban

2018.03.04. 23:25
Péni István győzelmével zárult a férfi légpuskások küzdelme a mexikói Guadalajarában megrendezett világkupán.

Légfegyveres Eb: komoly hiányérzet maradt a magyar kapitányban

2018.02.26. 17:05
A hazai csapat az érmek számában a minimális elvárást teljesítette, ám az igazán jó eredmények elmaradtak a vasárnap zárult győri légfegyveres Európa-bajnokságon.

Légfegyveres Eb: bronzérmes a puskacsapat

2018.02.25. 19:55
A magyar csapat a harmadik helyen végzett a győri légfegyveres Európa-bajnokságon.

Légfegyveres Eb: nem volt esély férfi pisztolyban

2018.02.24. 14:20
Antal Balázs, Tátrai Miklós és Nagy László is messze volt a nyolcas döntőbe kerüléstől a győri légfegyveres Európa-bajnokság férfi pisztolyos versenyében.