Ezüstérmes a magyar válogatott az U18-as női kosár Eb-n

A magyar női kosárlabda-válogatott ezüstérmet nyert a szarajevói U18-as Európa-bajnokságon.

Fotó: hunbasket.hu

Völgyi Péter szövetségi kapitány együttese a vasárnapi döntőben az olaszokkal csapott össze, és 70-62-re kikapott. A nemzeti együttes legjobbja Dombai Réka lett 16 ponttal - a viadal honlapja szerint.

A magyarok - akik az elődöntőben a favorit franciákat verték 67-56-ra - a tavalyi korosztályos Eb-n bronzérmet nyertek Olaszországban.

Női U18-as Európa-bajnokság, Bosznia-Hercegovina, döntő

Magyarország – Olaszország 62 – 70 (8-21, 21-21, 23-13, 10-15)

Magyarország: Angyal 7, Boros J. 14/3, Dombai 16/6, Varga 11, Kiss 4.
Csere: Mányoky -, Kéita -, Budácsik 5, Wentzel 5/3.

Olaszország: Panzera 6, Orsili 19/6, Spinelli 2, Natali 19/9, Gilli 7.
Csere: Nasraoui 6, Pastrello 8, Stroscio 3/3, Leonardi -.

kosárlabda,Utánpótlás

NBA: ismét nyert a Lakers, oktatott a Bucks (videó)

2019.12.05. 11:30
Magabiztos győzelmet aratott Utahban a Lakers, Detroitban nyert a Bucks.

Női kosárlabda Európa Kupa: kikapott és kiesett a DVTK

2019.12.04. 21:40
A miskolci együttes a francia Landes otthonában szenvedett 81-66-os vereséget, és miután a PEAC-Pécs is kikapott egy magyar csapat sem jutott tovább az egyenes kieséses szakaszba.

Férfi kosárlabda BL: a Falco legyőzte litván ellenfelét

2019.12.04. 20:05
A Falco KC Szombathely 97-73-ra legyőzte a vendég litván Klaipeda együttesét szerdán a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének hetedik fordulójában.

NBA: a San Antonio legyőzte a Houstont, vagy mégsem?

2019.12.04. 11:15
A San Antonio Spurs 135-133-ra győzött hosszabbítás után a Houston Rockets ellen az NBA mai játéknapján. A vendégek azonban megóvták a mérkőzést, mivel James Harden szabályosnak tűnő …

Válogatott: ellenfeleket kaptak utánpótláscsapataink

2019.12.03. 16:05
Több utánpótlás-tornának a csoportbeosztását is kisorsolták kedden Nyonban, az UEFA svájci székhelyén.

NBA: félelmetes fordítással nyert a Phoenix Charlotte-ban

2019.12.03. 12:05
A Phoenix Suns egy perccel a mérkőzés vége előtt még hét pontos hátrányban volt a Charlotte Hornets otthonában, végül öt ponttal nyert az NBA hétfői játéknapján.

Tévéműsor: előrehozott hétvége kedden, focimeccsek minden mennyiségben

2019.12.03. 07:30
Dörzsölhetik tenyerüket a labdarúgás szerelmesei, Magyarországon és Olaszországban kupafordulót, Angliában és Franciaországban bajnoki fordulót …

NBA: megszórta ellenfelét a Clippers és a Raptors

2019.12.02. 13:05
A Los Angeles Clippers 150 pontot dobott, míg a Toronto Raptors 130-ig jutott.

NBA: James Harden egymaga elintézte az Atlantát

2019.12.01. 08:50
A Houston Rockets 158-111-re győzött az Atlanta Hawks ellen az NBA mai játéknapján. A mérkőzésen James Harden 60 pontot dobott.

Közvetítések: F1-szezonzáróval és spanyol rangadóval köszönt ránk a december

2019.12.01. 07:30
A mai közvetítések listájából az Abu Dhabi Nagydíj, a Veszprém szkopjei vendégjátéka és az Atlético-Barcelona derbi emelkedik ki.