Közvetítések: bemutatkoznak férfi pólósaink a világbajnokságon

Märcz Tamás együttese Új-Zéland ellen kezdi meg a dél-koreai torna csoportkörét, de egy kis kerékpár és tenisz is került a hétfői menüre.

M4 Sport

8.30: vizes világbajnokság, női szinkronugrás, 3 méter, döntő
10.50: vizes világbajnokság, férfi vízilabda, csoportkör, Új-Zéland-Magyarország

2019.08.17. 07:30
A mai nap során számos labdarúgómérkőzés mellett rögbit, dartsot és teniszt is láthatunk a televízióban.

Tenisz: a döntőért játszhat Babos Tímea Kanadában

2019.08.16. 22:00
A világranglista 125. helyén álló magyar teniszezőnő a brit Harriet Dartot győzte le a negyeddöntőben.

Vízilabda: az olimpiai bajnok Dusko Pijetlovic Szolnokon folytatja

2019.08.16. 21:20
Olimpiai, világ- és Európa-bajnok centert szerződtet a szerb Dusko Pijetlovic személyében a Szolnok vízilabdacsapata.

Tenisz: elődöntőbe jutott Piros Zsombor Olaszországban

2019.08.16. 19:20
Két szettben megverte brazil ellenfelét a világranglista 448. helyén álló Piros Zsombor a Cordenonsban zajló tenisztorna negyeddöntőjében.

Közvetítések: elrajtol a Bundesliga és a La Liga

2019.08.16. 07:30
Kezdetét veszi az angol Premier League és a francia Ligue 1 után a német és a spanyol első osztály is.

Közvetítések: tenisz és kerékpár a televíziók képernyőin

2019.08.15. 07:30
Újabb labdarúgás mentes nap a közvetítésekben: tenisz, kerékpár, sportmászás, lósport és golf a képernyőkön.

Tenisz: Babos Tímea szetthátrányból győzte le az 5. kiemeltet

2019.08.14. 08:30
Babos Tímea nyolcaddöntőbe jutott a Vancouverben zajló kemény pályás női tenisztornán, miután az első fordulóban szetthátrányból kerekedett az 5. helyen kiemelt …

Ma este Isztambulban kiderül, hogy ki a legszuperebb

2019.08.14. 07:30
Ma kiderül, hogy a Liverpool vagy a Chelsea ülhet-e fel Európa labdarúgó trónjára, emellett kerékpár és tenisz próbál minket a képernyő előtt tartani.

Közvetítések: fontos mérkőzés előtt a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjében

2019.08.13. 07:30
Az idegenbeli 1-1-es döntetlen után hazai környezetben vívhatja ki a továbbjutást a Ferencváros a horvát Dinamo Zagreb …