ÉLŐ: Magyarország-Ausztrália - női vízilabda-vb, bronzmérkőzés

A bronzéremért mérkőzik a magyar női vízilabda-válogatott Dél-Koreában. Bíró Attila csapatának mérkőzéséről élő szöveges közvetítést adunk.

Vízilabda,Női vízilabda-válogatott

Tévében: Norvégia ellen az elődöntőért!

2017.01.24. 07:20
A kézilabda-világbajnokságon Norvégia ellen játszik a magyar csapat, immár az elődöntő a tét. Emellett lesz labdarúgás, kosárlabda és tenisz is.

Női vízilabda: két magyar-spanyol párharc az Euroliga fináléért

2017.01.21. 19:05
Az UVSE a Matarót, a Dunaújváros a Sabadellt kapta ellenfeléül a női vízilabda Euroliga negyeddöntőjében.

Hétvégi sportműsor: labdajátékokban bővelkedő víkend

2017.01.21. 10:20
Budapesten az asztalitenisz legjobbjai, kézi-, kosár- és vízilabdában is bajnoki fordulót rendeznek, a jégkorong MOL Ligában az alapszakasz hajrájában járnak.

Bajnok a Bupapesti Honvéd ügyvezetője

2017.01.20. 12:00
A kétszeres olimpiai bajnok vízilabdázó Gergely István lett a Budapesti Honvéd ügyvezető igazgatója. A korábbi nagyszerű játékos legutóbb még a vízilabda válogatott mellett dolgozott kapusedzőként.

Élő tévéközvetítések: nyugodt csütörtökünk lesz

2017.01.19. 07:30
Itthonról csak női vízilabda, de a nagyvilágból kosár- és kézilabda, jégkorong, némi biatlon, sznúker és rengeteg tenisz.

Vízilabda: fölényes magyar győzelem a BL-ben

2017.01.18. 19:40
Esélyeshez méltóan fölényesen, 13 góllal nyert szerdán a Szolnok a Nice csapata ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Tévében a kézi vb a magyarokkal, valamint vízilabda BL

2017.01.18. 07:30
Szaúd-Arábia ellen játssza negyedik mérkőzését a magyar férfi kézilabda-válogatott a franciaországi világbajnokságon, valamint három magyar vízilabda csapat Bajnokok Ligája …

Női vízilabda Euroliga: nyolc között az UVSE és a Dunaújváros is

2017.01.15. 13:20
Az UVSE csoportelsőként, a Dunaújváros pedig csoportmásodikként jutott a női vízilabda Euroliga negyeddöntőjébe.

Tévében: folytatás a kézi-vébén, döntők gyorskorcsolyában és Barca, Inter, Arsenal

2017.01.14. 07:20
Horvátország ellen folytatja a magyar válogatott a kézilabda-világbajnokságon, de láthatjuk Nagy Ádámék meccsét is.