ÉLŐ: Magyarország-Ausztrália - női vízilabda-vb, bronzmérkőzés

A bronzéremért mérkőzik a magyar női vízilabda-válogatott Dél-Koreában. Bíró Attila csapatának mérkőzéséről élő szöveges közvetítést adunk.

Vízilabda,Női vízilabda-válogatott

Rio 2016: elődöntős a női vízilabda-válogatott

2016.08.15. 21:50
A magyar válogatott 8-8-as döntetlent követően büntetőkkel 13-11-re legyőzte az ausztrál csapatot a negyeddöntőben, így készülhet a szerdai elődöntőre.

ÉLŐ Rio: újabb sikerek jöhetnek – augusztus 15., hétfő

2016.08.15. 18:00
Risztov Éva címvédésre készül 10 kilométeres úszásban, Lőrincz Viktor birkózik és kezdődik a kajak-kenu.

Mai tévéműsor: olimpia minden mennyiségben és egy kis foci

2016.08.15. 06:30
Élőben láthatjuk Risztov Éva úszását, a női vízilabda meccset és Lőrincz Viktor birkózását is.

Rio2016: kezdődik a kajak-kenu, vízben Risztov Éva

2016.08.15. 05:25
Risztov Éva címvédőként versenyez női 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a riói olimpia hétfői versenynapján.

Rio2016: csoportelső a vízilabda válogatot

2016.08.15. 05:15
A magyar férfi vízilabda-válogatott utolsó, vasárnapi csoportmeccsén 10-6-ra nyert a házigazda brazilok ellen, így a hatosa első helyén végzett a riói olimpián, melynek negyeddöntőjében Montenegró …

Rio2016: sorsdöntő meccs előtt a férfi pólósok

2016.08.14. 06:50
Az eddig meglepően jól teljesítő házigazdák ellen száll vízbe a Benedek-legénység, a továbbjutás szinte biztos, de...

Rio2016: vereség vízilabdában

2016.08.13. 19:45
A magyar női vízilabda-válogatott 11-6-ra kikapott a címvédő és világbajnok amerikai csapattól a riói olimpia csoportküzdelmeinek szombati zárófordulójában.

Rio2016: a szombati program és az esélyek

2016.08.13. 05:55
A magyar küldöttség tagjai hat sportágban szerepelnek a riói olimpia nyolcadik, szombati versenynapján, játszik a női vízilabda válogatott is.

Rio 2016: megvan az első győzelem

2016.08.12. 15:55
Magabiztos győzelmet aratott a magyar válogatott Japán ellen a férfi vízilabda-torna negyedik fordulójában

Rio 2016: vereség a spanyoloktól

2016.08.11. 19:50