EYOF: négy érem a zárónapon

A magyar sportolók négy érmet szereztek a bakui 15. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) szombati zárónapján.

Fotó: wbasket.hu

A Magyar Olimpiai Bizottság honlapjának beszámolója szerint a lány kosárlabdázók 64-59-re kikaptak a franciáktól a fináléban.

A bronzéremért pályára lépő kézilabdás lányok 30-20-ra múlták felül a svájci együttest, melyet a csoportkörben 28-20-ra győztek le.

A cselgáncsozók vegyescsapat-versenyében Sáfrány Péter, Farkas Szilvia, Kriza Anna, Farkas Bence és Nyiri Nikolett lépett tatamira a harmadik helyen záró magyar válogatottban.

A tornászok között Balázs Krisztián korláton nyert bronzérmet.

A 88 fős magyar csapat így 9 ezüst- és 12 bronzérmet nyert az EYOF-on, melyen mintegy ötven európai nemzet 14-18 éves sportolói vettek részt.

Kézilabda,kosárlabda,cselgáncs,EYOF,Utánpótlás

Kosárlabda: újra Budapestre jön a Harlem Globetrotters!

2019.11.14. 10:50
Májusban újra Magyarországra érkezik a Harlem Globetrotters, a világ leghíresebb kosárlabda-showcsapata.

NBA: a Lakers kiütötte a Warriorst

2019.11.14. 08:50
A Los Angeles Lakers 120-94-re győzött az NBA mai játéknapján a legutóbbi szezonban még döntőt játszó Golden State Warriors ellen.

NBA: Trae Young győzelemre vitte az Atlantát

2019.11.13. 14:40
Az Atlanta Hawks 125-121-re győzött legjobb játékosa klasszisteljesítmények köszönhetően Denverben az NBA mai játéknapján.

Ma kézzel labdáznak a tévében

2019.11.13. 07:30
Egy jégkorong meccset és a lóversenyt leszámítva csak olyan sportágak kerülnek képernyőre szerdán, amelyeket kézzel játszanak. Lesz kézilabda itthonról és külföldrők és tenisz is.

Férfi kosárlabda EK: egy pontos vereséget mért a Pécsre pozsonyi ellenfele

2019.11.12. 21:35
A PVSK hazai pályán egyetlen ponttal kapott ki az Inter Bratislavától a férfi kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

Férfi kosárlabda BL: kikapott a Szombathely Isztambulban

2019.11.12. 20:25
A Szombathely 25 pontos vereséget szenvedett el a Besiktas vendégeként a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája ötödik fordulójában.

Női kézilabda liga: nyolc góllal nyert az ETO KC

2019.11.12. 20:10
Hozta a kötelezőt a címvédő Győr.

Női kézilabda NB I: elhalasztják a szerdai Siófok-Dunaújváros mérkőzést

2019.11.12. 14:30
A Siófok kérésére elhalasztják a Dunaújváros elleni, szerdai női kézilabda bajnoki mérkőzést.

NBA: a Boston már zsinórban a nyolcadik meccsét húzta be (videó)

2019.11.12. 09:30
Nagy meccset nyert meg a Boston, otthon kapott ki a San Antonio. Lássuk a mérkőzések legfontosabb pillanatait!

Női kézilabda-vb: Kovács Anna újra a keretben

2019.11.11. 19:25
Az idén eddig mellőzött Kovács Anna neve is szerepel az olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokságra készülő magyar válogatott hétfő este kihirdetett 18 fős szűk keretében.