21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Anthony Fowler-Brian Rose

20.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Forma 1,Magyar labdarúgás,Tenisz,Ökölvívás,NB II,Hungaroring,Lósport

Már a kérdés is csodás: Zsóri vagy Messi?

2019.09.23. 10:20
Zsóri Dániel elképesztő nagy élménynek nevezte, hogy ott lehet az év góljáért járó Puskás-díjra jelöltek között a hétfő (ma) esti FIFA-gálán, Milánóban.

Zsóri Dániel lehet az est főszereplője

2019.09.23. 07:30
Ma átadja a FIFA az éves elismeréseket, köztük a Puskás-díjat is, amit akár Zsóri Dániel is elhozhat.

NB I: az utolsó percekben fordított a Ferencváros Zalaegerszegen

2019.09.22. 19:00
Hiába vezetett két perccel a rendes játékidő vége előtt a ZTE a fővárosi klub ellen, a zöld-fehérek 2-1-re megnyerték a második fordulóból pótolt mérkőzést.

Magyar Kupa: továbbment a Kisvárda is

2019.09.22. 17:50
A Kisvárda 1-0-ra győzött a megyei első osztályú Pilisi LK otthonában a labdarúgó Magyar Kupa hatodik fordulójában, ezzel a 64 közé jutott.

Forma-1: Vettel először nyert a szezonban

2019.09.22. 16:15
Sebastian Vettel győzelmével ért véget a Szingapúri Nagydíj és így a Ferrari világbajnoka véget vetett egy 13 hónapon keresztül tartó nyeretlenségi szériának.

ÉLŐ: Forma-1 - Szingapúri Nagydíj

2019.09.22. 14:00
Sikerül Charles Leclerc-nek harmadszor is győznie, vagy Lewis Hamilton, esetleg az idén még nyeretlen Sebastian Vettel megállítja a fiatal monacóit? Élő szöveges közvetítésünkből kiderül.

Ökölvívó-vb: taroltak az oroszok és az üzbégek

2019.09.22. 08:35
Az oroszok és az üzbégek három-három aranyérmet gyűjtöttek a jekatyerinburgi férfi ökölvívó-világbajnokságon.

Forma-1: Ricciardót kizárták az időmérőről

2019.09.21. 21:35
Kizárták a Forma-1-es Szingapúri Nagydíj időmérő edzéséről Daniel Ricciardót. Az ausztrál a mezőny végéről lesz kénytelen rajtolni vasárnap, ha erre engedélyt kap a stewardoktól.

Magyar Kupa: mindegyik élvonalbeli csapat továbbjutott szombaton

2019.09.21. 17:30
Mindegyik élvonalbeli csapat győzött szombaton idegenben a labdarúgó Magyar Kupa hatodik fordulójában, ezzel a 64 közé jutott.

Forma-1: Leclerc bravúros hajrával Hamilton és Vettel előtt az időmérőn

2019.09.21. 16:10
Spa és Monza után zsinórban harmadszor a monacói az élen az időmérőn. Leclerc mögött Hamilton és Vettel végzett.