ÉLŐ: Bajnokok Ligája-selejtező Dinamo Zagreb–Ferencvárosi TC

A harmadik körben a horvát Dinamo Zagreb ellen kell megküzdenie a Ferencvárosnak a továbbjutásért. Élő, szöveges közvetítés.

Kép forrása: Fradi.hu

Összeállítások:

Dinamo Zagreb: Livakovic–Stojanovic, Leskovic, Peric, Leovac–Gojak, Ademi, Olmo–Hajrovic, Petkovic, Orsic

Ferencvárosi TC: Dibusz–Heister, Blazic, Dvali, Lovrencsics–Sigér, Skvarka, Kharatin–Zubkov, Nguen–Signevich

Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros

BL-selejtező: ők állhatnak a Ferencváros útjába az első körben

2020.07.23. 16:55
A magyar bajnok kiemeltként várhatja a Bajnokok Ligája selejtező első körének sorsolását.

Labdarúgó NB I: visszatér egykori sikereinek helyszínére Nagy Sándor

2020.07.22. 18:45
A Debreceni VSC-től távozó, ukrán-magyar kettős állampolgárságú kapus 2017 után tér vissza a Budapest Honvédhoz, jelentette be hivatalos oldalán a klub.

Labdarúgás: kilenc gólt lőtt cseh ellenfelének a Ferencváros

2020.07.22. 17:25
A magyar bajnokságban címvédő Ferencváros 9-0-ra győzött a cseh harmadosztályban szereplő MFK Frydek-Místek elleni felkészülési mérkőzésen.

NB I: Paksról pótolja a távozó gólkirályt a Zalaegerszeg

2020.07.22. 16:50
A ZTE bejelentette, hogy szerződtette a Paksról távozó Könyves Norbertet, akivel a távozó Radó András igyekeznek pótolni.

NB II: Korhut Mihály visszatér Debrecenbe - hivatalos

2020.07.22. 10:40
A Debreceni VSC hivatalosan bejelentette, hogy Korhut Mihály visszatér korábbi csapatához. A hajdúságiak továbbá szerződtették Sós Bencét, valamint az is biztossá vállt, hogy a kapus …

NB I: ikszelt a Ferencváros a Haladással

2020.07.21. 19:35
Az OTP Bank Liga címvédője felkészülési mérkőzésen találkozott NB II-es ellenfelével.

NB I: kapust cserélt a Puskás Akadémia

2020.07.21. 19:20
Hegedüs Lajos távozott Felcsútról, Kiss Ágoston érkezett a Puskáshoz.

NB I: elbúcsúzott bolgár légiósától a Fehérvár

2020.07.21. 17:55
Felbontotta Georgi Milanov szerződését az OTP Bank Ligában ezüstérmes MOL Fehérvár FC.

Futsal: visszavonul a válogatott csapatkapitánya

2020.07.20. 18:05
Trencsényi János pályafutása jelentős részét a berettyóújfalui csapatnál töltötte.

NB II: gyűjtögeti a Vasas az élvonalbeli gólkirályokat

2020.07.20. 16:50
Az OTP Bank Liga 2019/2020-as idényének legjobb gólvágója Angyalföldön folytatja pályafutását.