15.00: Kerékpár, Binckbank Tour, 1. szakasz

(Nyitó kép: vasasfc.hu)

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Tenisz,kerékpár,Bayern München,Vasas FC,Németország

Európa-liga selejtező: litván ellenfél vár a Ferencvárosra

2019.08.15. 21:50
A fővárosi együttes a Suduva-Maccabi Tel Aviv mérkőzés győztesével, azaz a litvánokkal küzd meg a csoportkörbe jutásért.

Elhunyt a Ferencváros egykori kapusa, Takács Béla

2019.08.15. 19:55
A fővárosiakkal két bajnoki címet ünneplő futballista 78 esztendős korában hunyt el.

Labdarúgás: három jelölt maradt az UEFA Év játékosa szavazáson

2019.08.15. 15:30
Hivatalos honlapján hirdette ki a szövetség annak a három játékosnak a nevét, akik közül kikerül a 2019-es év legjobb európai futballistája.

NB I: hosszabbított válogatott futballistájával a MOL Fehérvár FC

2019.08.15. 13:40
Hivatalos oldalán jelentette be a Fejér megyei klub, hogy szerződést hosszabbított magyar válogatott középpályásával, Kovács Istvánnal.

MLS: Nikolics betalált, de csapata kikapott

2019.08.15. 10:50
A Portland Timbers vendégeként szenvedett 3-2-es vereséget a Chicago Fire az MLS csütörtöki játéknapján.

Közvetítések: tenisz és kerékpár a televíziók képernyőin

2019.08.15. 07:30
Újabb labdarúgás mentes nap a közvetítésekben: tenisz, kerékpár, sportmászás, lósport és golf a képernyőkön.

Európai Szuperkupa: tizenegyesekkel a Liverpool nyerte a trófeát (videó)

2019.08.14. 23:45
A Liverpool nyerte az Európai Szuperkupát, miután 2-2 után tizenegyespárbajban győzött a Chelsea ellen.

ÉLŐ: Liverpool-Chelsea - Európai Szuperkupa - döntő

2019.08.14. 20:45
Igazi presztízscsatára van kilátás az Európai Szuperkupa fináléjában, amelyet a BL-győztes Liverpool és az El-győztes Chelsea vív egymással.

BL-selejtező - Orosz Pál: a Dinamo erősebb, mint a Ferencváros

2019.08.14. 19:15
Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója szerint nem szégyen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában kiesni a Dinamo Zagrebbel szemben, amely jelenleg …

Montenegrói-magyar - Pénteken indul a jegyértékesítés

2019.08.14. 18:35
Pénteken 10 órától szeptember 2-ig lehet megvásárolni a belépőre váltható utalványt a magyar labdarúgó-válogatott szeptember 5-i, montenegrói barátságos mérkőzésére.