Elhunyt José Luis Brown világbajnok labdarúgó

Az 1986-os világbajnokság döntőjében gólt szerző José Luis Brown 62 esztendős korában hunyt el.

A középhátvéd poszton játszó José Luis Brown halálát az argentin szövetség is megerősítette. A futballistáról pár hónappal ezelőtt derült ki, hogy Alzheimer-kórban szenved, míg lánya nemrég azt nyilatkozta, hogy romlott apja állapota. A halál pontos okát nem közölték.

José Luis Brown karrierje nagy részét az Estudiantesben töltötte, azonban az 1986-os világbajnokságra csapat nélkül maradt. Ennek ellenére az akkori szövetségi kapitány, Carlos Bilardo magával vitte, és mivel az első számú középhátvéd, Daniel Passarella sérült volt mind a hét mérkőzésen pályán volt az argentin válogatottban. Végül a döntőben az NSZK ellen 3-2-re nyert A

Kép forrása: FIFA

rgentína, ahol Brown is gólt szerzett.

Külföldi labdarúgás,Argentína

Televíziós sportműsor: kétszer-két Eb-meccs, elődöntő a Copán

2016.06.21. 06:30
Befejeződnek a C és a D-csoport küzdelmei, már az elődöntőnél jár a Copa América

Copa América: gólzáporos negyeddöntők (videó)

2016.06.19. 08:25
Chile egy hetessel küldte haza Mexikót, Argentína négyet rúgott Venezuelának a Copa América negyeddöntőjében

Copa América: Kolumbia is elődöntős (videó)

2016.06.18. 07:30
Gólnélküli döntetlen után, 11-esekkel jutott túl Perun a kolumbiai válogatott az Egyesült Államokban zajló kontinensbajnokságon

Copa América: negyeddöntők előtt

2016.06.16. 11:25
A házigazdák Ecuador elleni meccse nyitja a negyeddöntők sorát a centenáriumi Copa Américán

Euro2016: hazai győzelem a nyitómeccsen (videó)

2016.06.10. 23:00
Payet bombagólja döntött a 89. percben a francia-román nyitómérkőzésen

Copa América: Uruguay kiesett! (videó)

2016.06.10. 07:55
Ismét kikapott, így kiesett a rekordbajnok a centenáriumi Copa Américán, Mexikó magabiztosan nyert, így továbbjutott

Televíziós sportműsor: végre kezdődik!

2016.06.10. 07:40
Francia-román nyitómeccs az Eb-n, újabb felvonás a férfi kosárlabda NB I döntőjében és sorsolás a női kézilabda Eb-re

Copa América: kinyílt a gólzsák (videó)

2016.06.09. 07:00
Az első napok gólínsége után igazi gólfesztivált hozott a szerda az Egyesült Államokban zajló Copa América Centenarión

Televíziós sportműsor: teniszrajongók előnyben

2016.06.09. 06:35
Nottinghamtől - Stuttgartig, tenisztornák a wimbledoni felkészülés jegyében, éjszakai foci Amerikából, futsal bajnoki döntő Spanyolországból

Ha Di María gólt szerez, akkor nyernek az argentinok

2016.06.07. 19:10
Ha Angel Di María gólt szerez a válogatottban, akkor az együttes mindig megnyeri a meccset.