Közvetítések: fontos mérkőzés előtt a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjében

Az idegenbeli 1-1-es döntetlen után hazai környezetben vívhatja ki a továbbjutást a Ferencváros a horvát Dinamo Zagreb ellen a Bajnokok Ligája-selejtezőjének harmadik körében.

Kép forrása: rangado.24.hu

M4 Sport

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, visszavágó, Ferencváros-Dinamo Zagreb

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros,Tenisz,Angol Ligakupa,Dinamo Zagreb

Európa Liga: a mai program

2017.02.23. 13:20
Ma tizenhárom visszavágót rendeznek a labdarúgó Európa Ligában. Sajnos Korhut Mihály és Nagy Dominik csapata is kedvezőtlen helyzetben várja az estét.

Az FTC elküldte javaslatait a játékvezetői rendszer átalakítására

2017.02.23. 12:30
Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója elküldte a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) számára a klub javaslatait a játékvezetői rendszer …

Élő tévéközvetítések: a mai nap az Európa Ligáé

2017.02.23. 07:30
Nyolc Európa Liga visszavágót követhetünk ma figyelemmel, de a darts rajongók sem fognak unatkozni, újra itt a csütörtöki Premier League forduló.

BL: nagy előnyben a Juve, a Leicester reményei még élnek – videó

2017.02.22. 22:35
A Juventus több mint egy félidőt játszott emberelőnyben és nyert is idegenben, a Leicester fontos gólt szerzett.

La Liga: beragadt az elején, így kikapott a Real

2017.02.22. 20:35
A kilencedik percben 2–0-ra vezetett a Valencia a Real Madrid ellen és innen már nem volt visszaút.

ÉLŐ: Porto–Juventus, Sevilla–Leicester

2017.02.22. 20:30
Két nagy csapat és két valamivel kisebb együttes összecsapása a mai BL-program.

Női kézilabda BL: esélyesebbnek tartják az FTC-t, mint a Győrt

2017.02.22. 18:10
A Ferencváros csapatát esélyesebbnek tartják a női kézilabda Bajnokok Ligája megnyerésére az európai szövetség (EHF) szakértői, mint az előző idényben …

Ronaldo új autója és fura nadrágja

2017.02.22. 16:40
Cristiano Ronaldo a Twitteren is aktív életet él: kettőt is posztolt, egyet a kocsijáról, egyet a konditeremből.

BL: folytatódhat a varázslat

2017.02.22. 11:10
Ma újabb két meccset rendeznek a Bajnokok Ligájában: a Porto a Juventust, a Sevilla pedig a Leicestert fogadja.

Tévében a Juve, a Real, a Sevilla és a MU is

2017.02.22. 07:25
Folytatódik a Bajnokok Ligája, jönnek az Európa-liga visszavágók és a Real Madrid is pótolja a rangadóját.