Közvetítések: fontos mérkőzés előtt a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjében

Az idegenbeli 1-1-es döntetlen után hazai környezetben vívhatja ki a továbbjutást a Ferencváros a horvát Dinamo Zagreb ellen a Bajnokok Ligája-selejtezőjének harmadik körében.

Kép forrása: rangado.24.hu

M4 Sport

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, visszavágó, Ferencváros-Dinamo Zagreb

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros,Tenisz,Angol Ligakupa,Dinamo Zagreb

Fortuna Liga: DAC-vereség a Slovan elleni rangadón

2019.12.07. 17:25
A bajnokság első két helyén álló csapat összecsapásán a DAC tizenegyest hibázott, ezután a Slovan magához tért, és két góllal legyőzte a dunaszerdahelyi csapatot.

Serie A: a 93. perc hozta el a győzelmet Bergamóban

2019.12.07. 17:00
Kétszer került hátrányba az Atalanta a Verona ellen hazai pályán, a végén mégis a kék-feketék örülhettek a Serie 15. játéknapjának első meccsén.

Labdarúgó NB I: megtört a Mezőkövesd sorozata

2019.12.07. 16:30
Szoros mérkőzésen szenvedett egygólos vereséget a Diósgyőri VTK ellen a Mezőkövesd az OTP Bank Liga 15. fordulójában.

Premier League: a sikerre éhes Everton felzabálta a Chelsea-t - videó

2019.12.07. 15:25
Jót tett az edzőváltás a liverpooliaknak, fontos három pontot szerzett az Everton a Premier League 16. fordulójának nyitómeccsén.

La Liga: Real Madrid győzelemmel indult a szombat (videó)

2019.12.07. 14:55
A Real Madrid 2-0-ra legyőzte a vendég Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombati játéknapján.

Topligák: rangadók Angliában, Olaszországban és Németországban

2019.12.07. 10:25
A PL-ben manchesteri derbi, a Serie A-ban Lazio-Juventus, a Bundesligában Mönchengladbach-Bayern München vár ránk a hétvégén.

Labdarúgó NB I: Fehérváron a Paks, a Puskás a Groupamában

2019.12.07. 09:20
A Ferencváros és a Puskás Akadémia rangadójával zárul vasárnap az OTP Bank Liga 15. fordulója. A szombati játéknapon öt mérkőzést rendeznek, köztük a borsodi derbit és …

Szombati sportos bőségszaru a televízióban

2019.12.07. 07:30
A szokásos labdarúgó kínálat mellett bőven akad néznivaló, kézilabda, kosárlabda, rövidpályás gyorskorcsolya és úszás, téli sportok, profi ökölvívás és sznúker is a programban.

Ligue 1: megszórta a Lyon a sereghajtót - videó

2019.12.06. 23:40
A Nimes már az ötödik percben emberhátrányba került, a második félidőt pedig kilenc emberrel játszották végig.

La Liga: vaktölténnyel lövöldöztek a Villarreal és az Atlético játékosai

2019.12.06. 23:15
Valóságos össztűz alá vették a kapukat a csapatok a La Liga 15. fordulójának nyitómeccsén, mégsem született gól.