Közvetítések: fontos mérkőzés előtt a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjében

Az idegenbeli 1-1-es döntetlen után hazai környezetben vívhatja ki a továbbjutást a Ferencváros a horvát Dinamo Zagreb ellen a Bajnokok Ligája-selejtezőjének harmadik körében.

Kép forrása: rangado.24.hu

M4 Sport

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, visszavágó, Ferencváros-Dinamo Zagreb

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros,Tenisz,Angol Ligakupa,Dinamo Zagreb

Tenisz: Balázs Attila és Piros Zsombor is készül a visszatérésre

2019.10.11. 13:10
A Davis Kupa-válogatott két teniszezője, Balázs Attila és Piros Zsombor egyaránt felépült sérüléséből, és készül a visszatérésre.

Minifutball-vb: negyedik helyen végzett a magyar válogatott

2019.10.11. 12:20
A magyar minifutball-válogatott 0-0-át követően szétlövésben kikapott Romániától és így negyedik helyen zárta az ausztráliai Perth-ben rendezett világbajnokságot.

Eb-selejtező: 85 szurkolót vettek őrizetbe

2019.10.11. 09:40
A spliti rendőrség 85 szurkolót vett őrizetbe csütörtökön, a Horvátország-Magyarország labdarúgó Európa-bajnoki selejtező napján.

Eb-selejtező: Marco Rossi szerint úgy játszott a válogatott, mint a nyulak

2019.10.11. 09:10
A magyar szövetségi kapitány elfogadhatatlannak tartja a horvátok elleni EB-selejtezőn nyújtott teljesítményt.

Közvetítések: láthatjuk a világbajnokot és az angolokat

2019.10.11. 07:30
Két európai topcsapat is pályára lép a mai nap során, de láthatjuk a torna-vb aktuális napját és számos teniszmérkőzést is.

EB-selejtező: három gólpasszt adtunk és három gólt kaptunk

2019.10.10. 22:35
Kabaréba illő jeleneteket produkált a magyar védelem. Három elképesztő hiba után három gólt kaptunk.

ÉLŐ: Horvátország–Magyarország – Európa-bajnoki selejtező

2019.10.10. 20:30
Nincs ennél nehezebb feladat: nyerni kellene a világbajnoki ezüstérmes otthonában.

Horvát–magyar: itt a magyar kezdő

2019.10.10. 19:50
Vida Máté először kap lehetőséget a magyar labdarúgó-válogatottban Marco Rossi szövetségi kapitány irányítása alatt.

Csúnyán beégtek a brazilok

2019.10.10. 17:05
A brazil labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 1-1-es döntetlen játszott csütörtökön a szenegáli csapattal Szingapúrban.

U17-es világbajnokság: keretet hirdetett a kapitány

2019.10.10. 14:55
Egyelőre húsz mezőnyjátékos és három kapus tagja az U17-es világbajnokságra készülő keretnek. Preisinger Sándor szövetségi edző jövő szerdán szűkít.