Közvetítések: fontos mérkőzés előtt a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjében

Az idegenbeli 1-1-es döntetlen után hazai környezetben vívhatja ki a továbbjutást a Ferencváros a horvát Dinamo Zagreb ellen a Bajnokok Ligája-selejtezőjének harmadik körében.

Kép forrása: rangado.24.hu

M4 Sport

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, visszavágó, Ferencváros-Dinamo Zagreb

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros,Tenisz,Angol Ligakupa,Dinamo Zagreb

Détári a Real Madrid ellen léphet pályára

2019.10.08. 12:05
A Bologna alapításának 110. évfordulója alkalmából rendezendő gálamérkőzésen Détári Lajos is szerephez juthat.

Közvetítések: pályán a női U17-es labdarúgó válogatott

2019.10.08. 07:30
Európa bajnoki selejtezőt játszik délben a magyar női U17-es labdarúgó válogatott, a Berettyóújfalu a Bajnokok Ligájában mérkőzik meg.

La Liga: edzőt váltott az Espanyol

2019.10.07. 22:30
Az FTC Európa-liga ellenfele az Espanyol labdarúgócsapata hétfőn menesztette David Gallego vezetőedzőt, helyére pedig Pablo Machínt nevezte ki.

Eb-selejtező: Deschamps szerint Lloris idén már nem játszik

2019.10.07. 19:10
Hugo Lloris idén már nem lesz bevethető Didier Deschamps, az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint.

Horvát-magyar - Sigér: már a pontszerzés is bravúr lenne

2019.10.07. 17:15
Sigér Dávid szerint már a döntetlen is bravúr lenne a világbajnoki ezüstérmes Horvátország vendégeként a magyar labdarúgó-válogatottól.

Eb-selejtezők: zöldben az azzurrik

2019.10.07. 16:20
Különleges harmadik számú mezt mutatott most be a Puma: a sportszergyártó zöld mezt tervezett az olasz labdarúgó-válogatottnak.

Tenisz világranglisták: Fucsovics és Babos is rontott pozícióján

2019.10.07. 13:15
Fucsovics Márton hat helyet rontva a 70. a férfi teniszezők világranglistáján. A hölgyeknél Babos Tímea öt helyet visszaesve a 93. helyen áll.

Szoboszlai sérülés miatt nem csatlakozott a kerethez

2019.10.07. 10:20
Szoboszlai Dominik kisebb sérülése miatt nem csatlakozik az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.

MLS: Nikolics gólpasszal búcsúzott (videó)

2019.10.07. 08:20
Nagy valószínűséggel utolsó mérkőzését játszotta a Chicago Fire-ben Nikolics Nemanja, aki csereként 20 percet kapott az Orlando City ellen 5–2-re megnyert mérkőzésen.