Közvetítések: fontos mérkőzés előtt a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjében

Az idegenbeli 1-1-es döntetlen után hazai környezetben vívhatja ki a továbbjutást a Ferencváros a horvát Dinamo Zagreb ellen a Bajnokok Ligája-selejtezőjének harmadik körében.

Kép forrása: rangado.24.hu

M4 Sport

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, visszavágó, Ferencváros-Dinamo Zagreb

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Bajnokok Ligája,Ferencváros,Tenisz,Angol Ligakupa,Dinamo Zagreb

NB I: kaotikus meccs Kisvárdán, fordítás Pakson, iksz Miskolcon

2019.10.05. 19:10
Hat gól és két kiállítás volt Kisvárdán, a Paks hátrányban volt, de nyert a Kaposvár ellen, ehhez képest Miskolcon békés volt az iksz.

La Liga: a Granadát is elintézte a Real Madrid

2019.10.05. 18:20
Az éllovas Real Madrid saját közönsége előtt 4-2-es sikert aratott a tabellán második Granada felett a spanyol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában, szombaton.

NB I: a Mezőkövesd idegenben győzte le az Újpestet

2019.10.05. 16:35
Hiába volt fölényben az Újpest és volt többet a labda a lila-fehéreknél, a Mezőkövesd nyerni tudott a fővárosban.

Kézilabda BL: a Győrnek könnyű, a Ferencvárosnak nehéz ellenfele lesz a nyitányon

2019.10.05. 13:40
Az erőviszonyok alapján a címvédő Győr csapatára könnyű, a Ferencvárosra viszont nehéz feladat vár a női kézilabda Bajnokok …

Sajtóhír: a Liverpool figyeli Szoboszlai Dominikot!

2019.10.05. 12:30
Jól ment a játék Szoboszlai Dominiknek a Liverpool elleni BL mérkőzésen, az angol csapat érdeklődését fel is keltette a Salzburg fiatal magyarja.

NB I: vasárnapra marad a rangadó

2019.10.05. 11:45
A Ludogorectől itthon elszenvedett vereség után az OTP Bank Ligában az utóbbi hetekben magára találó Budapest Honvéd vendégeként javíthat vasárnap a címvédő Ferencváros.

Minifutball vb: Afganisztánt is kiütötte a magyar válogatott

2019.10.05. 08:10
Tíz góllal nyert a magyar minifutball válogatott a perth-i világbajnokságon Afganisztán ellen, így csoportelsőként jutott tovább.

Világklasszisok, csúcsmeccsek, lóerők – ez a mai tévéműsor

2019.10.05. 07:30
A Ferencváros női kézilabdázói idegenben lépnek pályára a BL-ben, de lesz Liverpool, Bayern és PSG is a képernyőn és láthatjuk az úszóklasszisokat.

La Liga: pontosztozkodás Sevillában a forduló nyitómérkőzésén

2019.10.04. 22:55
Hiába szerzett még az első félidőben vezetést az Eibar a Real Betis otthonában, a zöld-fehéreknek sikerült egy pontot megmenteniük a második félidőben a …

Bundesliga: Berlinben fordított a Hertha (videó)

2019.10.04. 22:40
A Hertha 3-1-re győzte le a vendég Düsseldorfot a német labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának nyitómérkőzésén pénteken.