Ligue 1: szerződést bonthatott az Olympique Marseille világbajnok hátvédjével

Francia sajtóértesülések szerint a Marseille-i csapat szerződést bontott Adil Ramival, miután átverte együttesét.

A futballista nem vett részt az Olympique Marseille nyári felkészülésén, miután arról tájékoztatta a klubot, hogy sérüléssel bajlódik. Ennek ellenére egy tv-s valóságshowban szerepelt a nyár folyamán.

A L`Équipe szerint a klub először felfüggesztette a futballistát, de azóta úgy döntöttek, hogy felbontják a szerződését a középhátvédnek.

Külföldi labdarúgás,Ligue 1,Olympique Marseille

Olasz Kupa: magabiztos hazai győzelem Firenzében

2019.12.03. 23:05
A Fiorentina érvényesítette erőfölényét és legyőzte a másodosztályú ellenfelét a legjobb tizenhat közé jutásért az Olasz Kupában.

Ligue 1: nagy pofonba szaladt bele a Strasbourg

2019.12.03. 21:00
Ötgólos vereséget szenvedett a Brest otthonában a Ligakupa címvédő Strasbourg a francia élvonal 16. fordulójában.

Coppa Italia: hazai pályán diadalmaskodott Cremonese, valamint a Genoa

2019.12.03. 20:00
Az Coppa Italia legjobb 32 között zajló mérkőzésein a Cremonese az Empolit, míg Genoa az Ascolit búcsúztatta a kupasorozatból.

Bundesliga: Gulácsi felépült, hétvégén visszatérhet

2019.12.03. 17:05
A német élvonalban szereplő Lipcse magyar válogatott kapusa a Benfica elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen szenvedett fejsérülést.

Serie A: Balotellinek nem ízlik a kiesés elleni harc, télen távozik Bresciából

2019.12.03. 14:05
Ezt az olasz élvonalban sereghajtó klub elnöke jelentette be egy televíziós műsorban.

Aranylabda: egy hajszálon múlt Messi győzelme

2019.12.03. 13:00
A France Football nyilvánosságra hozta a 2019-es Aranylabda-szavazásnak hivatalos végeredményét. Ebből az derül ki, hogy elképesztően szoros verseny döntött Messi és Virgil van Dijk között.

Tévéműsor: előrehozott hétvége kedden, focimeccsek minden mennyiségben

2019.12.03. 07:30
Dörzsölhetik tenyerüket a labdarúgás szerelmesei, Magyarországon és Olaszországban kupafordulót, Angliában és Franciaországban bajnoki fordulót …

Seria A: hét gólt hozott a forduló zárómérkőzése

2019.12.02. 22:40
Hiába vezettek a vendégek két góllal is, két percen belül kiegyenlítettek a hazaiak, végül pedig fordítottak. 4-3 lett a vége.

Bundesliga: Szalai Ádám góljával nyert a Mainz

2019.12.02. 22:30
A szünetben még vezetett a vendég Frankfurt, ám a félidő előtt megfogyatkoztak, amit ki is használt a Mainz. A győzelmet érő találatot pedig Szalai Ádám vitte be.

Aranylabda: Messi hatodszor

2019.12.02. 21:35
Lionel Messi immár hatszoros Aranylabdás labdarúgónak mondhatja el magát.