Közvetítések: magyar érmekre várva

M4 Sport

9.30 és 17.30: Úszás, junior-világbajnokság, Budapest
14.30: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged
18.30: Labdarúgás, Európa-liga-selejtező 4. forduló, 1. mérkőzés, FK Suduva-Ferencváros

(Fotó: MTI/Kovács Tamás)

Magyar labdarúgás,Európa-liga,Kézilabda,Ferencváros,kajak,Tenisz,Úszás,kerékpár,NFL,Golf,Duna Aréna,Lósport,kajak-kenu,Szeged

Zsóri Dániel lehet az est főszereplője

2019.09.23. 07:30
Ma átadja a FIFA az éves elismeréseket, köztük a Puskás-díjat is, amit akár Zsóri Dániel is elhozhat.

NFL: Antonio Brown visszavonult

2019.09.22. 22:25
Nemcsak, hogy folytatódott, hanem úgy tűnik, hogy véget is ért Antonio Brown kálváriája. Az NFL jelenlegi botrányhőse a közösségi médiában bejelentette visszavonulását.

Kézilabda BL: ötgólos vereséget szenvedett Párizsban a MOL-Pick Szeged

2019.09.22. 20:45
A Tisza-parti együttes a Barcelona legyőzését követően Franciaországba utazott, ahol 30-25-ös vereséget szenvedett.

NB I: az utolsó percekben fordított a Ferencváros Zalaegerszegen

2019.09.22. 19:00
Hiába vezetett két perccel a rendes játékidő vége előtt a ZTE a fővárosi klub ellen, a zöld-fehérek 2-1-re megnyerték a második fordulóból pótolt mérkőzést.

Magyar Kupa: továbbment a Kisvárda is

2019.09.22. 17:50
A Kisvárda 1-0-ra győzött a megyei első osztályú Pilisi LK otthonában a labdarúgó Magyar Kupa hatodik fordulójában, ezzel a 64 közé jutott.

Közvetítések: rangadó Angliából, Franciaországból és Spanyolországból

2019.09.22. 07:30
A topligák kiemelkedő mérkőzései mellett MotoGP,Forma-1 és a kézilabda BL rangadói is szerepelnek.

Kézilabda BL: hat góllal nyert a Kiel Veszprémben

2019.09.21. 19:15
A Telekom Veszprém hazai pályán 37–31-re kikapott a német THW Kieltől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának második fordulójában.

Magyar Kupa: mindegyik élvonalbeli csapat továbbjutott szombaton

2019.09.21. 17:30
Mindegyik élvonalbeli csapat győzött szombaton idegenben a labdarúgó Magyar Kupa hatodik fordulójában, ezzel a 64 közé jutott.

Magyar Kupa: nem adta magát könnyen az Eger

2019.09.21. 13:50
A Mol Fehérvár FC 4-2-re nyert az Eger ellen a labdarúgó Magyar Kupában, de félidőben még a hevesiek vezettek, és a 81. percben is felzárkóztak egy gólra.

NFL: a Patriots is kivágta a csapatból Antonio Brownt

2019.09.21. 09:00
Megválik a 11 nappal ezelőtt szerződtetett Antonio Browntól a New England Patriots.