ÉLŐ: Európa-liga sorsolás a Ferencvárossal

Nézzük kikkel találkozik az FTC az EL-csoportkörében. Élő, szöveges tudósítás.

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Európa-liga,Ferencváros

La Liga: győzelemmel debütált a Barcelona kispadján Quique Setien – videó

2020.01.19. 23:00
A címvédő egygólos győzelmet aratott a tizedik helyen álló Granada ellen a spanyol élvonal 20. fordulójának zárómérkőzésén.

Seria A: tovább növelte előnyőt az élen a Juventus (videó)

2020.01.19. 22:45
Kihasználta az Inter bukását a Juventus, aki győzelmének köszönhetően két mérkőzésnyi távolságba került üldözőjétől.

La Liga: ha Bilbao, akkor döntetlen (videó)

2020.01.19. 21:05
Sorozatban negyedszer játszott döntetlent az Athletic Bilbao, miután a spanyol bajnokság 20. fordulójában döntetlenre végzett a Celta Vigoval.

Serie A: magabiztos győzelmet aratott Genovában az AS Roma – videó

2020.01.19. 20:30
Simán verte a kiesés ellen küzdő genovaiakat a fővárosi együttes az olasz élvonal 20. fordulójában.

Bundesliga: esélyt sem hagyott a sereghajtónak a Leverkusen (videó)

2020.01.19. 19:50
A Bayer Leverkusen 4-1-re győzött a Paderborn otthonában a német bajnokság 18. fordulójában.

Premier League: a Liverpool nyerte a derbit (videó)

2020.01.19. 19:25
Az utolsó percig izgalmas mérkőzésen a Liverpool örülhetett, ezúttal legyőzték a Manchester Unitedet.

Valami véget ért, de cseppet sem fáj

2020.01.19. 18:40
Mezey György megkapta az MLSZ életműdíját. Kijár neki. Legalább annyira nem érdemli meg, mint amennyire érdemes rá.

La Liga: a Villarreal otthonában szerzett három pontot a sereghajtó – videó

2020.01.19. 18:25
A tabella utolsó helyén álló Espanyol 2-1-es győzelmet aratott a Villarreal otthonában a spanyol élvonal 20. fordulójában.

Jégkorong Magyar Kupa: huszonöt év után ismét a csúcson a Ferencváros

2020.01.19. 18:05
Nem sikerült megvédenie a címét a Hydro Fehérvár AV19-nek, miután a Ferencváros 6-3-ra legyőzte az EBEL-ben szereplő együttes a jégkorong Magyar Kupa …

Bundesliga: a második félidőben kiütötte a Bayern a Herthát (videó)

2020.01.19. 17:25
A Bayern München 4-0-ra győzött a Hertha BSC otthonában a német bajnokság 18. fordulójában.