Forma-1: Olasz Nagydíj - ÉLŐ

Többen elszámolták magukat a szombati időmérőn, Charles Leclerc pedig zsinórban másodszor is az élről rajtolhat. Vajon a Ferrari hazai pályáján is sikerül győzelmet aratnia?

Fotó: formula1.com

Az Olasz Nagydíj rajtrácsa

1. Charles Leclerc (Ferrari) 2. Lewis Hamilton (Mercedes)
3. Valtteri Bottas (Mercedes) 4. Sebastian Vettel (Ferrari)
5. Daniel Ricciardo (Renault) 6. Nico Hülkenberg (Renault)
7. Carlos Sainz (McLaren) 8. Alexander Albon (Red Bull)
9. Lance Stroll (Racing Point) 10. Antonio Giovinazzi (Alfa Romeo)
11. Kevin Magnussen (Haas) 12. Danyiil Kvjat (Toro Rosso)
13. Romain Grosjean (Haas) 14. Sergio Pérez (Racing Point)
15. George Russell (Williams) 16. Robert Kubica (Williams)
17. Lando Norris (McLaren) 18. Pierre Gasly (Toro Rosso)
19. Max Verstappen (Red Bull) A bokszból rajtol: Kimi Raikkönen (Alfa Romeo

Forma 1,Autósport,Olaszország

Kamion Eb: Kiss Norbert remekelt Belgiumban

2019.09.15. 20:35
Kétszer is dobogóra állhatott Kiss Norbert a kamion-Eb zolderi versenyhétvégéjén, a magyar pilóta ezenfelül két értékes pontszerző helyet is gyűjtött Belgiumban.

WTCR: Michelisz kiesett, de még vezeti az összetettet

2019.09.15. 11:15
Michelisz Norbert egy ütközés miatt kiesett a WTCR harmadik kínai futamán, ám a magyar pilóta így is megtartotta vezető helyét az összetettben.

WTCR: Michelisz Norbert futamot nyert Kínában és vezeti a pontversenyt!

2019.09.15. 09:10
Michelisz Norbert megnyerte a kínai Ningbóban rendezett második WTCR-futamot és mivel legnagyobb riválisa nem szerzett pontot, így vezeti a világkupa …

Közvetítések: hihetetlen programmal zárul a hét

2019.09.15. 07:30
Többek között a Vuelta utolsó szakasza, a WTCR kínai, a MotoGP San Marino-i nagydíja, a kosárlabda-világbajnokság döntője és a magyar-ukrán Davis Kupa mérkőzés is képernyőre kerül.

Dakar 2020: Alonso élesben gyakorol

2019.09.13. 12:45
Namíbiai és lengyelországi tesztelések után először indul együtt tereprali-versenyen a Dakar-ralira készülő kétszeres Forma-1-es világbajnok Fernando Alonso és navigátora, Marc Coma.

Autósport: eltemették Antoine Hubert-t

2019.09.11. 12:40
Kedden végső nyugalomra helyezték Antoine Hubert francia autóversenyzőt. A francia pilóta a belgiumi Forma-2-es versenyen szenvedett halálos balesetet.

Michael Schumachert kórházba szállították!

2019.09.10. 10:15
Természetesen konkrétumokat nem jelentett be senki, de német és francia lapok is megírták, hogy egy párizsi kórházba szállították minden idők legnagyobb Forma-1-es bajnokát.

Forma-1: Leclerc szerint mostantól küszködni fognak

2019.09.09. 14:15
Charles Leclerc két nagydíjat nyert sorozatban, de meglepő módon nem túl optimista. Sőt.

Forma-1: Leclerc egy héten belül másodszor is futamot nyert

2019.09.08. 16:30
Charles Leclerc 2010 óta az első Ferrari pilóta, aki Monzában futamot tudott nyerni. Sebastian Vettel megint hatalmasat hibázott.

Tévéműsor: ennél változatosabb vasárnapot el sem lehet képzelni

2019.09.08. 07:30
Igen széles a vasárnapi sportkínálat, lesz benne US Open döntő, Forma-1, beindul a nagyüzem az NFL-ben, de finálét rendeznek a női röplabda Eb-n és az Ocskay …