Kézilabda: bravúros debreceni pontszerzés az FTC otthonában

Csak az utolsó percben sikerült pontot mentenie a tavalyi ezüstérmes Ferencvárosnak a Debrecen ellen a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

Fotó: fradi.hu

Az eddig százszázalékos együttesek találkozóján a szünetben még két találattal jobban álltak a legutóbb ezüstérmes zöld-fehérek, a hajdúságiak azonban az utolsó hét percben rendre visszaszerezték a vezetést döntetlen után, és fél perccel a végső dudaszó előtt is náluk volt az előny (29-30). Már csak 16 másodperc volt hátra, amikor Schatzl Nadine egyenlített, ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét, ám az egy pontnak minden bizonnyal a debreceniek örülnek jobban.

A mezőny legeredményesebb játékosa a fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt 11 góllal.

Női kézilabda NB I

FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler 30-30 (15-13)

Kézilabda,Ferencváros,DVSC-TVP

Kézilabda Eb: csoda nélkül, vereség Svédországtól

2020.01.21. 21:55
Sajnos ezúttal nem tudtunk sebességet váltani a második félidőben, nem úgy a svédek, akik 24-18-as sikerükkel megszerezték első pontjaikat a férfi kézilabda Eb középdöntőjében.

Kézilabda Eb: Norvégia nem tud hibázni, Izlandot is legyőzték

2020.01.21. 20:45
Norvégia 31-28-ra legyőzte Izland csapatát a férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjében, a magyar érdekeltségű malmői csoportban.

Kézilabda Eb: a szlovénok bedarálták a portugálokat

2020.01.21. 18:00
Mindez azt jelenti, hogy ha a magyar csapat nyer Svédország ellen kedd este, akkor az olimpiai kvalifikációs tornán már biztosan részt vehet.

Kézilabda Eb: Nagy Lászlót lenyűgözte a csapat összetartása

2020.01.21. 12:10
A magyar férfi kézilabda-válogatott egyetlen lépésre van attól, hogy hatalmas bravúrt érjen el és bejusson az elődöntőbe az Európa-bajnokságon.

Kézilabda Eb: a kapufára ragasztotta a labdát a szegedi légiós - videó

2020.01.21. 11:20
Joan Canellas maga sem hitte el, hogy lövéséből nem lett gól.

Olimpiai selejtezőért játszanak a kézisek, Eb-elődöntőért a női pólósok

2020.01.21. 07:30
A magyar férfi kézilabda-válogatott Svédország ellen kiharcolhatja az elődöntőt a férfi kézilabda Európa-bajnokságon. Budapesten a női …

Kézilabda Eb: elődöntősök a horvátok és a spanyolok

2020.01.20. 22:10
Szinte minden lényeges kérdés eldőlt a férfi kézilabda Európa-bajnokság I-es középdöntős csoportjában.

Kézilabda: újabb világbajnokot igazolt a Győr

2020.01.20. 15:15
Silje Solberg személyében egy újabb világbajnok hálóőrt szerződtetett a női kézilabda Bajnokok Ligája címvédője, a Győri Audi ETO KC.

Férfi kézilabda EB: egy újabb győzelem olimpiai selejtezőt ér!

2020.01.20. 10:50
Amennyiben a várakozásokon felül szereplő magyar férfi kézilabda-válogatott még egy mérkőzést nyer az Európa-bajnokság középdöntőjében, jó esélye van …

Kézilabda: Sterbik Árpád bejelentette visszavonulását

2020.01.20. 09:10
A szezon végén visszavonul Sterbik Áprád a Telekom Veszprém és a spanyol kézilabda-válogatott legendás kapusa. A játékos a vehír.hu-nak nyilatkozott a döntéséről.