Kézilabda: bravúros debreceni pontszerzés az FTC otthonában

Csak az utolsó percben sikerült pontot mentenie a tavalyi ezüstérmes Ferencvárosnak a Debrecen ellen a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

Fotó: fradi.hu

Az eddig százszázalékos együttesek találkozóján a szünetben még két találattal jobban álltak a legutóbb ezüstérmes zöld-fehérek, a hajdúságiak azonban az utolsó hét percben rendre visszaszerezték a vezetést döntetlen után, és fél perccel a végső dudaszó előtt is náluk volt az előny (29-30). Már csak 16 másodperc volt hátra, amikor Schatzl Nadine egyenlített, ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét, ám az egy pontnak minden bizonnyal a debreceniek örülnek jobban.

A mezőny legeredményesebb játékosa a fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt 11 góllal.