Kézilabda: bravúros debreceni pontszerzés az FTC otthonában

Csak az utolsó percben sikerült pontot mentenie a tavalyi ezüstérmes Ferencvárosnak a Debrecen ellen a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

Fotó: fradi.hu

Az eddig százszázalékos együttesek találkozóján a szünetben még két találattal jobban álltak a legutóbb ezüstérmes zöld-fehérek, a hajdúságiak azonban az utolsó hét percben rendre visszaszerezték a vezetést döntetlen után, és fél perccel a végső dudaszó előtt is náluk volt az előny (29-30). Már csak 16 másodperc volt hátra, amikor Schatzl Nadine egyenlített, ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét, ám az egy pontnak minden bizonnyal a debreceniek örülnek jobban.

A mezőny legeredményesebb játékosa a fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt 11 góllal.

Női kézilabda NB I

FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler 30-30 (15-13)

Kézilabda,Ferencváros,DVSC-TVP

Közvetítések: folytatódik a budapesti junior úszó-világbajnokság

2019.08.21. 07:30
Az úszás mellett látható lesz a képernyőn a Ferencvárost búcsúztató Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája-selejtezős play off mérkőzése a norvég Rosenborg ellen.

Kézilabda: világbajnoki ötödik az U19-es válogatott

2019.08.18. 16:10
Az ötödik helyen végzett a Szkopjében rendezett U19-es világbajnokságon a korosztályos magyar férfi kézilabda-válogatott, miután a helyosztón 31-20-ra legyőzte Franciaországot.

NB I: Rebrov szerint akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna a Ferencváros

2019.08.18. 10:30
A Ferencváros ukrán vezetőedzője úgy gondolja, hogy csapata akár több góllal is legyőzhette volna a Kaposvárt, de így is elégedett a …

NB I: harmadszor is kikapott a Honvéd

2019.08.17. 21:50
A Kisvárda 3-1-re győzött a Budapest Honvéd ellen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójában, a Hidegkuti Stadionban.

Kézilabda: ötödik helyért mérkőzik a világbajnokságon az U19-es válogatott

2019.08.17. 16:45
A magyar férfi U19-es válogatott legyőzte Spanyolországot és így az ötödik helyért mérkőzhet a Szkopjében rendezett világbajnokságon.

NB I: újonc ellen kezdi meg szereplését a címvédő

2019.08.17. 14:30
Az első két fordulóból elhalasztott mérkőzést követően a Ferencváros is megkezdi idei bajnoki szereplését. A címvédő zöld-fehérek ellenfele a Kaposvár lesz.

NB I: fiatal játékosával hosszabbított a Ferencváros

2019.08.16. 16:05
Hivatalos oldalán jelentette be a fővárosi együttes, hogy szerződést hosszabbított a 2017 nyarán megszerzett Takács Zsomborral.

Európa-liga selejtező: litván ellenfél vár a Ferencvárosra

2019.08.15. 21:50
A fővárosi együttes a Suduva-Maccabi Tel Aviv mérkőzés győztesével, azaz a litvánokkal küzd meg a csoportkörbe jutásért.

Elhunyt a Ferencváros egykori kapusa, Takács Béla

2019.08.15. 19:55
A fővárosiakkal két bajnoki címet ünneplő futballista 78 esztendős korában hunyt el.

BL-selejtező - Orosz Pál: a Dinamo erősebb, mint a Ferencváros

2019.08.14. 19:15
Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója szerint nem szégyen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában kiesni a Dinamo Zagrebbel szemben, amely jelenleg …