Kézilabda NB I: ezúttal nem tudta meglepni a Veszprémet a Tatabánya

A magyar bajnoki címvédő bakonyiak sima győzelmet arattak a Tatabánya ellen és továbbra is száz százalékosak.

Fotó: Veszprém Handball Team/Facebook

A Tatabánya a tavalyi szezonban nem kis meglepetésre hazai pályán legyőzte a Telekom Veszprémet a férfi kézilabda NB I-ben, így ezúttal is önbizalommal telve érkezhettek meg Veszprémbe.

A találkozó első 25 percében nagyon jól tartotta a lépést a hazaiakkal a Tatabánya, ekkor 10-10-et mutatott az eredményjelző, ám az első félidő utolsó perceiben összeomlott a vendég ellenállás, a bakonyiak pedig elléptek riválisuktól.

A második félidőben tovább nyílt az olló, a Veszprém végül 33-22-es győzelmet aratott és öt mérkőzés után is hibátlan teljesítménnyel vezeti a bajnokságot.

Nem okozott gondot a MOL-Pick Szegednek a sereghajtó Vác, Juan Carlos Pastor együttese 16 góllal, 39-23-ra nyert hazai pályán.