Autósport: eltemették Antoine Hubert-t

Kedden végső nyugalomra helyezték Antoine Hubert francia autóversenyzőt.  A francia pilóta a belgiumi Forma-2-es versenyen szenvedett halálos balesetet.

A gyászszertartásra a Párizs mellett fekvő Chartes katedrálisban került sor. A temetésen részt vett Alain Prost, négyszeres világbajnok, Charles Leclerc, Pierre Gasly, Esteban Ocon, George Russel, az FIA elnöke Jean Todt, valamint a Liberty Media vezetősége, valamint Mattia Binotto, Cyril Abiteboul és Frédéric Vasseur csapatfőnökök is. A Forma-2-es pilóták szintén jelen voltak a szertartáson, köztük Gugliano Alesi is, aki az Hubert halálát hozó balesetbe is belekeveredett. A baleset másik érintettjének  Juan Manuel Correának az állapota továbbra is kritikus, de stabil.

Antoine Hubert, aki szeptember 22-én ünnepelte volna 23. születésnapját az egyik legnagyobb francia tehetségnek számított. 2013-ban a francia F4-es bajnokságot nyerte meg, míg tavaly az utolsó GP3-as bajnokságban diadalmaskodott. Idén debütált a Forma2-ben, ahol Monacóban és Franciaországban is futamot nyert.

Címkék: Autósport
Autósport

WTCR: Tassi Attila marad a Hondánál

2020.01.10. 16:10
Bejelentette 2020-as pilótafelállását a túraautó világkupát illetően a Honda. A négy gyári versenyző marad, így Tassi Attila továbbra is a japán márkát erősíti.

Dakar Rali: Peterhansel szakaszt nyert és csökkentette a hátrányát

2020.01.10. 15:25
Stephane Peterhansel nyerte a Dakar Rali hatodik szakaszát, így a verseny történetének legtöbbszörös győztese csökkentette a hátrányát Carlos Sainzzal szemben.

Forma-1: Verstappen hosszabbított a Red Bullal

2020.01.07. 12:10
A Red Bull hivatalosan is bejelentette, hogy 2023-ig meghosszabbította Max Verstappen szerződését.

Forma-1: Kubica lesz az Alfa Romeo tartalékversenyzője

2020.01.01. 13:20
Az Alfa Romeo hivatalosan bejelentette, hogy a 2020-as szezonban Robert Kubica lesz a csapat harmadik számú pilótája.

Humorfaktor: ezeken nevettünk 2019-ben

2019.12.31. 14:15
Micsoda év volt! Mennyi történés. A legviccesebbek egy csokorban.

Forma 1: megajándékozták egymást a pilóták karácsony alkalmából

2019.12.26. 08:30
Voltak vicces és kellően fontos ajándékok, azonban akadtak különcködők is, akik nem vettek részt az ajándékozásban.

WTCR: Michelisz riválisa is megdicsérte a magyar versenyzőt

2019.12.24. 13:00
Esteban Guerrieri pályafutása legjobb eredményét érte el a túraautó világkupában, mi pedig nagyon boldogok vagyunk, hogy ez a második helyet jelenti.

Forma-1: szerződést hosszabbított Leclerc-kel a Ferrari

2019.12.23. 12:25
A fiatal monacói pilóta első maranellóiaknál töltött évében legyőzte négyszeres világbajnok csapattársát, nem véletlenül elégedettek vele.

WTCR: Michelisz a legjobbak listáján szerepel

2019.12.19. 16:15
Michelisz Norbert rajta van a legtekintélyesebb brit szaklap, az Autosport Top50-es listáján, s ezt korábban egy magyar versenyző sem mondhatta el magáról.

Autósport: ezek voltak Michelisz Norbert legfontosabb győzelmei - videókkal

2019.12.18. 16:45
Hétvégén Michelisz Norbert történelmet írva megnyerte a 2019-es túraautó világkupát. Cikkünkben a magyar pilóta karrierjének legemlékezetesebb …