Autósport: eltemették Antoine Hubert-t

Kedden végső nyugalomra helyezték Antoine Hubert francia autóversenyzőt.  A francia pilóta a belgiumi Forma-2-es versenyen szenvedett halálos balesetet.

A gyászszertartásra a Párizs mellett fekvő Chartes katedrálisban került sor. A temetésen részt vett Alain Prost, négyszeres világbajnok, Charles Leclerc, Pierre Gasly, Esteban Ocon, George Russel, az FIA elnöke Jean Todt, valamint a Liberty Media vezetősége, valamint Mattia Binotto, Cyril Abiteboul és Frédéric Vasseur csapatfőnökök is. A Forma-2-es pilóták szintén jelen voltak a szertartáson, köztük Gugliano Alesi is, aki az Hubert halálát hozó balesetbe is belekeveredett. A baleset másik érintettjének  Juan Manuel Correának az állapota továbbra is kritikus, de stabil.

Antoine Hubert, aki szeptember 22-én ünnepelte volna 23. születésnapját az egyik legnagyobb francia tehetségnek számított. 2013-ban a francia F4-es bajnokságot nyerte meg, míg tavaly az utolsó GP3-as bajnokságban diadalmaskodott. Idén debütált a Forma2-ben, ahol Monacóban és Franciaországban is futamot nyert.

Címkék: Autósport
Autósport

Michelisz hazaérkezett: élete legstresszesebb versenye volt a sepangi

2019.12.17. 15:05
Hatalmas tömeg köszöntötte idehaza a WTCR-világbajnokot, aki már alig várja, hogy családjával lehessen.

Autósport: Michelisz a csúcs, de a többiekre is érdemes figyelni

2019.12.17. 10:25
A Magyar Nemzeti Autósport Szövetség elnöke abban bízik. Michelisz Norbert történelmi diadala a többi szakág kiválóságaira, így a gyorsasági kamionosokra, a …

Forma-1: japán versenyzővel erősítene a Red Bull

2019.12.16. 16:30
A Honda sportigazgatója támasztotta alá a hírt, miszerint a Jamamoto Naoki a Red Bull istállójával tárgyal.

Autósport: Michelisz Norbert felért pályafutása csúcsára

2019.12.16. 15:15
Michelisz Norbert a hétvégén történelmet írva világkupa-győztes lett. Cikkünkben felidézzük a magyar pilóta életútját élete legnagyobb sikeréig.

Forma-1: Mattia Binotto megkapja a bizalmat

2019.12.16. 10:45
A Ferrari istállója körül sok volt a kérdőjel az elmúlt időszakban, főleg a svájci csapatfőnök munkássága miatt, azonban Louis Camilleri ügyvezető eloszlatta a kételyeket.

WTCR: így foglalta el a trónját Michelisz Norbert (videó)

2019.12.15. 21:35
Michelisz Norbert egy szenzációs évet fejezett be a mai napon, amelynek végén ő lett a 2019-es WTCR-szezon bajnoka. Az ünneplés nem is sikerülhetett volna frappánsabbra.

BREAKING: Michelisz Norbert megnyerte a világkupát!

2019.12.15. 14:35
Óriási izgalmak után Michelisz Norbert az ötödik helyen ért célba az utolsó malajziai futamon és így megnyerte a 2019-es túraautó világkupát.

WTCR: így lehet bajnok Michelisz Norbert az utolsó futamon

2019.12.15. 13:15
Michelisz Norbert tízpontos előnnyel kezdi a mindent eldöntő futamot Sepangban. Cikkünkben utánaszámoltunk, hogy mi kell a magyar pilóta bajnoki címéhez.

WTCR: tíz pont maradt Michelisz előnyéből a kaotikus második futam után

2019.12.15. 12:50
Michelisz Norbert a lehető legtöbbet hozta ki a második malajziai futamból, ahol is a nyolcadik helyen végzett. Mivel a magyar pilóta legnagyobb riválisa …

WTCR: Michelisz Norbert győzelemmel lépett közelebb a bajnoki címhez

2019.12.15. 08:45
Michelisz Norbert megnyerte a malajziai szezonzáró hétvége első futamát és így két versennyel a vége előtt már 27 ponttal vezet összetettben.