Autósport: eltemették Antoine Hubert-t

Kedden végső nyugalomra helyezték Antoine Hubert francia autóversenyzőt.  A francia pilóta a belgiumi Forma-2-es versenyen szenvedett halálos balesetet.

A gyászszertartásra a Párizs mellett fekvő Chartes katedrálisban került sor. A temetésen részt vett Alain Prost, négyszeres világbajnok, Charles Leclerc, Pierre Gasly, Esteban Ocon, George Russel, az FIA elnöke Jean Todt, valamint a Liberty Media vezetősége, valamint Mattia Binotto, Cyril Abiteboul és Frédéric Vasseur csapatfőnökök is. A Forma-2-es pilóták szintén jelen voltak a szertartáson, köztük Gugliano Alesi is, aki az Hubert halálát hozó balesetbe is belekeveredett. A baleset másik érintettjének  Juan Manuel Correának az állapota továbbra is kritikus, de stabil.

Antoine Hubert, aki szeptember 22-én ünnepelte volna 23. születésnapját az egyik legnagyobb francia tehetségnek számított. 2013-ban a francia F4-es bajnokságot nyerte meg, míg tavaly az utolsó GP3-as bajnokságban diadalmaskodott. Idén debütált a Forma2-ben, ahol Monacóban és Franciaországban is futamot nyert.

Címkék: Autósport
Autósport

Forma-1: a 2017-es év balesetei (videó)

2017.12.28. 08:25
Az idei esztendőben sem szűkölködött drámai jelenetekben a Forma-1-es szezon. Most kicsit több mint kilenc percben ezeket nézhetik meg.

Szilveszter Rallye: Gyuriczky új autót próbál ki

2017.12.27. 20:25
Az utolsó gyári darabok egyike is bemutatkozik a csütörtök–pénteki mogyoródi megmérettetésen Gyuriczky Zsolt jóvoltából.

Szilveszter Rallye: Juhász jól érezné magát az autóban

2017.12.27. 16:25
A Hungaroring belső ringje nem fekszik különösképpen Juhász Csabának, akinek a tapasztalatszerzés a fő célja a csütörtök–pénteki versenyen.

WTCR: Áprilisban jöhet a mezőny a Hungaroringre

2017.12.22. 15:50
A magyar versenypálya szerepel a jövőre induló versenysorozat előzetes versenynaptárjában.

Rali: bronzot hozott a Mikulás Molnárnak és Radványinak

2017.12.22. 13:30
A Zsomar-Ker Kft. Opel Astrát vezető párosa kategóriájában harmadikként zárt a hat gyorsasági szakaszt magában foglaló 21. TAXI4 Mikulás Rallye-n.

Visszatér a ralilegenda

2017.12.20. 16:25
A kilencszeres világbajnok három év pihenő után döntött úgy, hogy ismét versenyezne.

Autósport: június elején lesz a DTM-hétvége Mogyoródon

2017.12.18. 16:40
Június első három napján rendezik meg a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi fordulóját.

Mikulás Rallye 2017: szépen búgott az Opel

2017.12.18. 16:15
A Gyöngyösi Marcell-Kollár Károly páros kategóriája negyedik helyén ért célba Opel Astrájával.

Mikulás Rallye 2017: jól sikerült ismerkedés

2017.12.17. 12:20
Sikeresen teljesítette Várkonyi Szabolcs és Várkonyi-Cser Mónika a 21. Mikulás Rallye-t a Hyundai I20 R5-el. Az összetett 17. helyen végeztek, de olyan szoros volt a mezőny, hogy csak pár másodperccel …

Mikulás Rallye 2017: értékes tapasztalatok

2017.12.17. 09:30
Juhász Csaba mesélte el tapasztalatait a 2017-es Mikulás Rallye-t követően.