Autósport: eltemették Antoine Hubert-t

Kedden végső nyugalomra helyezték Antoine Hubert francia autóversenyzőt.  A francia pilóta a belgiumi Forma-2-es versenyen szenvedett halálos balesetet.

A gyászszertartásra a Párizs mellett fekvő Chartes katedrálisban került sor. A temetésen részt vett Alain Prost, négyszeres világbajnok, Charles Leclerc, Pierre Gasly, Esteban Ocon, George Russel, az FIA elnöke Jean Todt, valamint a Liberty Media vezetősége, valamint Mattia Binotto, Cyril Abiteboul és Frédéric Vasseur csapatfőnökök is. A Forma-2-es pilóták szintén jelen voltak a szertartáson, köztük Gugliano Alesi is, aki az Hubert halálát hozó balesetbe is belekeveredett. A baleset másik érintettjének  Juan Manuel Correának az állapota továbbra is kritikus, de stabil.

Antoine Hubert, aki szeptember 22-én ünnepelte volna 23. születésnapját az egyik legnagyobb francia tehetségnek számított. 2013-ban a francia F4-es bajnokságot nyerte meg, míg tavaly az utolsó GP3-as bajnokságban diadalmaskodott. Idén debütált a Forma2-ben, ahol Monacóban és Franciaországban is futamot nyert.

Címkék: Autósport
Autósport

Hétvégi sportműsor: kézilabda és jégkorong csúcstalálkozók

2017.08.26. 08:35
Felkészülési mérkőzést játszik hazai környezetben a Veszprém kézilabda-csapata, de jégre lép a Fehérvár AV19 is.

Simon István az Extrém Technical Weekenden!

2017.08.25. 12:15
A Hungaroringen rendezik szeptember első hétvégéjén az Extrém Technical Weekendet. Az eseményen részt vesz Simon István is, aki hosszú évek óta indul már autóversenyeken.

Hosszú kihagyás után rövidre sikerült verseny...

2017.08.25. 08:25
A Baranya Kupán egy jó féléves kihagyás után tért vissza a pályára a Kondella Péter - Szilassy Arnold duó.

Kamion Eb: versenykamionok és luxus sportautók Budapest belvárosában

2017.08.22. 15:10
Versenykamionok és luxus sportautók vonulnak fel csütörtökön Budapest belvárosában a kamion Európa-bajnokság mogyoródi versenyhétvégéje előtt.

Kiss Norbert: a Kamion Eb a Hungaroringen az év fénypontja lesz

2017.08.19. 13:25
Az "év fénypontjaként" tekint a kamion Európa-bajnokság jövő hét végi hungaroringi versenyére, és győzelmi esélyekkel várja a futamot Kiss Norbert, a sorozat …

Ralikrossz: Vaskó Dominik és a KZ Invest Kupa

2017.08.19. 09:35
Interjú Vaskó Dominik Rallycross versenyzővel az augusztus 20-i nyíregyházi KZ Invest Kupa előtt.

Közvetítések: kezdődik a Serie A

2017.08.19. 07:35
A topligák közvetítései mellett a spanyol kerékpáros körverseny és válogatott kosárlabdamérkőzés is szerepel a mai programban.

Kamion Eb: Kiss Norbert kamionja darabokban, készülnek a Hungaroringre

2017.08.14. 08:25
Kis túlzással apró darabokra szedve várja a folytatást a németországi Nürtingenben Kiss Norbert kétszeres Európa-bajnok gyorsasági kamionversenyző Mercedese.

Papírforma eredmény a HunGarian Baja raliversenyen

2017.08.13. 18:50
Az autósoknál a várakozásoknak megfelelően a katari Nasszer al-Attijah, míg a motorosoknál a szlovák Stefan Svitko nyerte a 14. HunGarian Baja tereprali világkupa-futamot.

Autósport: korábbi Dakar-győztes is indul Veszprémben

2017.08.11. 11:30
A hétvégén Veszprémben a HunGarian Baja elnevezésű tereprali versenyt, amely a szakág világkupasorozatának állomása.