Labdarúgás: felfüggesztett börtönbüntetést kapott Arda Turan

Két év nyolc hónap felfüggesztett börtönbüntetést kapott Arda Turan. Az Atlético Madrid és a Barcelona egykori játékosa illegális fegyvertartás és testi sértés miatt  állt bíróság elé.

Arda Turannak azért kellett bíróság elé állnia, mert a vád szerint egy szórakozóhelyen összetűzésbe került Berkay Sahinnal. A török énekes azzal vádolta Turant, hogy szexuálisan zaklatta a feleségét, amire a játékos megütötte a sértettet. Sahin kórházba szállítását követően Turan fegyverrel fenyegette ellenlábasát.

Turan végül megúszta a börtönt, ugyanis az ügyészség két év nyolc hónapos felfüggesztett büntetésre ítélte és a szexuális zaklatás vádpontjában felmentették.

Az Atlético Madriddal 2012-ben Európa-ligát nyerő játékost tavaly 16 bajnokira tiltották el, amiért egy mérkőzésen megtámadta a partjelzőt.

Külföldi labdarúgás

La Liga: Katalóniában játszott döntetlent a Betis

2019.12.15. 18:00
A nemzetközi porond küzdelmeit követően az Espanyol 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a Real Betis ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság 17. fordulójában.

Bundesliga: kikapott és már nem listavezető a Mönchengladbach (videó)

2019.12.15. 17:35
A Borussia Mönchengladbach 2-1-re veszített a Wolfsburg otthonában a német bajnokság 15. fordulójában és így elveszítette a vezető helyét a tabellán.

Premier League: a VAR hibáját Greenwood javította

2019.12.15. 16:55
Érdekes góllal szerezte meg a vezetést az Everton, ám a Manchester United a második félidőben ki tudott egyenlíteni.

Serie A:egy félidő kellett a Juventusnak (videó)

A Juventus 3-1-re legyőzte az Udinesét az olasz bajnokság 16. fordulójában és így átmenetileg újra a tabella élére állt.

La Liga: emberhátrányban mentett pontokat a Mallorca

2019.12.15. 16:00
A kiesés elől menekülő csapatok párharcán a Mallorca lépett pályára a Celta Vigo ellen idegenben a spanyol élvonalbeli bajnokság 17. fordulójában.

Serie A: hajrában bukott pontokat a Torino (videó)

2019.12.15. 14:20
Hihetetlen nagyot mentett a találkozó utolsó perceiben a Verona a Torino ellen az olasz élvonalbeli bajnokság 16. fordulójában.

La Liga: tovább dübörög a Getafe (videó)

2019.12.15. 13:35
Hazai pályán 2-0-ra tudott nyerni a Getafe együttese a Real Valladolid ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság 17. fordulójában.

Közvetítések: Michelisz Norbert futamai kicsit mindent elhomályosítanak

2019.12.15. 07:30
Bár láthatjuk ma a női kézilabda-vb döntőjét, és olyan csapatok kerülnek képernyőre, mint a Manchester United, a Real Madrid vagy a PSG, nem kérdés, …

La Liga: három meccs után nyert újra az Atlético Madrid (videó)

2019.12.14. 22:55
Az Atlético Madrid 2-0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol bajnokság 17. fordulójában és így feljött a negyedik helyre.

Serie A: a Sampdoria Genova ura

2019.12.14. 22:45
Egyetlen gól döntött a genovai derbin a Serie A 16. fordulójában, a Sampdoria elmozdult a kieső helyekről és mélyre taszította a riválist.