Labdarúgás: felfüggesztett börtönbüntetést kapott Arda Turan

Két év nyolc hónap felfüggesztett börtönbüntetést kapott Arda Turan. Az Atlético Madrid és a Barcelona egykori játékosa illegális fegyvertartás és testi sértés miatt  állt bíróság elé.

Arda Turannak azért kellett bíróság elé állnia, mert a vád szerint egy szórakozóhelyen összetűzésbe került Berkay Sahinnal. A török énekes azzal vádolta Turant, hogy szexuálisan zaklatta a feleségét, amire a játékos megütötte a sértettet. Sahin kórházba szállítását követően Turan fegyverrel fenyegette ellenlábasát.

Turan végül megúszta a börtönt, ugyanis az ügyészség két év nyolc hónapos felfüggesztett büntetésre ítélte és a szexuális zaklatás vádpontjában felmentették.

Az Atlético Madriddal 2012-ben Európa-ligát nyerő játékost tavaly 16 bajnokira tiltották el, amiért egy mérkőzésen megtámadta a partjelzőt.

Külföldi labdarúgás

La Liga: emberelőnyben aratott magabiztos győzelmet a Valladolid – videó

2020.02.23. 18:25
A kiesés ellen küzdő együttes hétpontos előnyre tett szert a 18. helyen álló Mallorcával szemben az Espanyol elleni győzelmével.

Bundesliga: magabiztos győzelmet aratott a Leverkusen – videó

2020.02.23. 17:50
A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Bayer Leverkusen magabiztosan 2-0-ra verte az Augsburgot a német élvonal 23. fordulójában.

Premier League: megszórták a nagyok a kicsiket (videó)

2020.02.23. 16:55
A Manchester United és a Wolverhampton sem kegyelmezett a kiesőhelyen lévő ellenfelének.

La Liga: negyedik meccsét bukta sorozatban a Bilbao (videó)

2020.02.23. 15:50
Ezúttal a hosszabbítás perceiben bukta el a pontszerzést az Athletic Bilbao a La Liga 25. fordulójában.

Serie A: szoros mérkőzést nyert meg a Lazio (videó)

2020.02.23. 14:45
A római együttes 3-1-re is vezetett, de végül egy tizenegyesnek köszönhetően 3-2-re győzte le idegenben a kiesés ellen küzdő Genoát az olasz élvonal 25. fordulójában.

La Liga: a Granadának elég volt egy félidő (videó)

2020.02.23. 13:50
A Granada már a 4. percben vezetett, a szünetben pedig már hárommal ment és ennyivel le is rendezte az Osasuna elleni meccset a La Liga 25. fordulójában.

Serie A: három mérkőzést halasztanak el a hét utolsó napján a koronavírus miatt

2020.02.23. 07:45
Miután Veneto és Lombardia térségében az elmúlt másfél napban nagy számban növekedett a koronavírussal megfertőződött az olasz …

Közvetítések: rangadó Angliában és Spanyolországban, pályán a Veszprém és a Győr

2020.02.23. 07:30
Rangadóval zárul a hét a szigetországban és az Ibériai-félszigeten is, míg a nőknél a Győr, a férfiaknál pedig a …

La Liga: kikapott és maradt második a Real Madrid (videó)

2020.02.22. 22:55
A Real Madrid 1-0-ra kikapott a Levante otthonában a spanyol bajnokság 25. fordulójában és így visszaesett a Barcelona mögé a tabella második helyére.

Serie A: döntetlent játszott a Milan Firenzében (videó)

2020.02.22. 22:45
1-1-es döntetlent hozott a Fiorentina-Milan mérkőzés az olasz bajnokság 25. fordulójában.