Női kézilabda NB I: hazai pályán aratott magabiztos győzelmet a Siófok

A Balaton-parti csapat szorosabb első félidő után magabiztosan, 26-17-re legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I-ben.

Kép forrása: Siófok KC Facebook oldal

Jól kezdte az összecsapást a hazai pályán játszó együttes, és a nyolcadik percben már 5-2-re vezetett a Siófok. Ennek ellenére bő tíz percen belül egy gólra zárkóztak a kisvárdaiak, azonban a hazaiak a játékrész végére egy találattal növelni tudták előnyüket, így 13-11-es állással vonulhattak szünetre a felek.

A fordulás után aztán a negyvenedik percre minden eldőlni látszott, hiszen a Siófok már 18-13-ra vezetett, és hol öt, hol hat találattal lógott meg ellenfelétől a Balaton-parti gárda. Végül a találkozó 26-17-es hazai sikerrel végződött, ami azt jelenti, hogy három mérkőzés után négy ponttal a harmadik helyet foglalja el a Siófok KC.