Női kézilabda NB I: hazai pályán aratott magabiztos győzelmet a Siófok

A Balaton-parti csapat szorosabb első félidő után magabiztosan, 26-17-re legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I-ben.

Kép forrása: Siófok KC Facebook oldal

Jól kezdte az összecsapást a hazai pályán játszó együttes, és a nyolcadik percben már 5-2-re vezetett a Siófok. Ennek ellenére bő tíz percen belül egy gólra zárkóztak a kisvárdaiak, azonban a hazaiak a játékrész végére egy találattal növelni tudták előnyüket, így 13-11-es állással vonulhattak szünetre a felek.

A fordulás után aztán a negyvenedik percre minden eldőlni látszott, hiszen a Siófok már 18-13-ra vezetett, és hol öt, hol hat találattal lógott meg ellenfelétől a Balaton-parti gárda. Végül a találkozó 26-17-es hazai sikerrel végződött, ami azt jelenti, hogy három mérkőzés után négy ponttal a harmadik helyet foglalja el a Siófok KC.

Női kézilabda NB I

Siófok KC–Kisvárda 26-17 (13-11)

Kézilabda,NB I,Siófok KC

Labdarúgó NB I: megvannak a 11-16. forduló kezdési időpontjai

2019.10.14. 15:15
A Magyar Labdarúgó Szövetség kijelölte az OTP Bank Liga 11-16. fordulójának kezdési időpontjait.

Kézilabda BL: magyarok a hét legjobbjai között

2019.10.14. 12:50
A férfi kézilabda Bajnokok Ligájának e héti fordulójának álomcsapatába bekerült Bánhidi Bence, míg a nőknél Katrin Klujber és Stine Bredal Oftedal is helyet kapott a legjobbak között.

Női kézilabda BL: erőt demonstrált a Győr

2019.10.13. 21:35
A címvédő Győri Audi ETO KC 25 góllal győzött az újonc cseh DHK Baník Most vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

Kézilabda BL: győzött a Szeged Dániában

2019.10.13. 18:30
A MOL-Pick Szeged 35-28-ra győzött a dán Aalborg HB otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, vasárnap.

Kézilabda BL: nem okozott gondot a Porto legyőzése a Veszprémnek

2019.10.13. 17:20
A Telekom Veszprém 38-28 arányban legyőzte a Portót a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Női kézilabda BL: másodszor is kikapott az FTC

2019.10.13. 15:25
A Ferencváros hat góllal kikapott a francia Metz HB csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, vasárnap Érden.

Közvetítések: fókuszban a kézilabda BL és az Eb-selejtezők

2019.10.13. 07:30
Mind a négy Bajnokok Ligájában szereplő magyar kézilabdacsapat valamint a magyar labdarúgó-válogatott is képernyőre kerül a mai napon.

Kézilabda EHF-kupa: kikapott, de továbbjutott a Csurgó

2019.10.12. 21:00
Hiába vesztette el hazai környezetben a román Dobrogea Sud elleni visszavágóját a csurgói együttes több idegenben lőtt góljának köszönhetően továbbjutott az EHF-kupa …

Kosárlabda NB I: otthon győzött a Körmend a Szolnoki Olaj ellen

2019.10.12. 16:25
Esélyt sem adva a szolnoki csapatnak 89-60-ra legyőzte ellenfelét az Egis Körmend a férfi kosárlabda NB I harmadik fordulójában.

Labdarúgó NB I: román csatárral erősíthet a Ferencváros

2019.10.12. 10:05
Sajtóértesülések szerint a címvédőnél folytathatja pályafutását a Kisvárdában futballozó Gheorghe Grozav.