Női kézilabda NB I: hazai pályán aratott magabiztos győzelmet a Siófok

A Balaton-parti csapat szorosabb első félidő után magabiztosan, 26-17-re legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I-ben.

Kép forrása: Siófok KC Facebook oldal

Jól kezdte az összecsapást a hazai pályán játszó együttes, és a nyolcadik percben már 5-2-re vezetett a Siófok. Ennek ellenére bő tíz percen belül egy gólra zárkóztak a kisvárdaiak, azonban a hazaiak a játékrész végére egy találattal növelni tudták előnyüket, így 13-11-es állással vonulhattak szünetre a felek.

A fordulás után aztán a negyvenedik percre minden eldőlni látszott, hiszen a Siófok már 18-13-ra vezetett, és hol öt, hol hat találattal lógott meg ellenfelétől a Balaton-parti gárda. Végül a találkozó 26-17-es hazai sikerrel végződött, ami azt jelenti, hogy három mérkőzés után négy ponttal a harmadik helyet foglalja el a Siófok KC.

Női kézilabda NB I

Siófok KC–Kisvárda 26-17 (13-11)

Kézilabda,NB I,Siófok KC

Kézilabda BL: nagy pofon a Ferencvárosnak

2019.10.05. 21:15
A Ferencváros kilenc góllal veszített a norvég Vipers Kristiansand vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, szombaton.

NB I: kaotikus meccs Kisvárdán, fordítás Pakson, iksz Miskolcon

2019.10.05. 19:10
Hat gól és két kiállítás volt Kisvárdán, a Paks hátrányban volt, de nyert a Kaposvár ellen, ehhez képest Miskolcon békés volt az iksz.

NB I: a Mezőkövesd idegenben győzte le az Újpestet

2019.10.05. 16:35
Hiába volt fölényben az Újpest és volt többet a labda a lila-fehéreknél, a Mezőkövesd nyerni tudott a fővárosban.

Kézilabda BL: a Győrnek könnyű, a Ferencvárosnak nehéz ellenfele lesz a nyitányon

2019.10.05. 13:40
Az erőviszonyok alapján a címvédő Győr csapatára könnyű, a Ferencvárosra viszont nehéz feladat vár a női kézilabda Bajnokok …

NB I: vasárnapra marad a rangadó

2019.10.05. 11:45
A Ludogorectől itthon elszenvedett vereség után az OTP Bank Ligában az utóbbi hetekben magára találó Budapest Honvéd vendégeként javíthat vasárnap a címvédő Ferencváros.

Világklasszisok, csúcsmeccsek, lóerők – ez a mai tévéműsor

2019.10.05. 07:30
A Ferencváros női kézilabdázói idegenben lépnek pályára a BL-ben, de lesz Liverpool, Bayern és PSG is a képernyőn és láthatjuk az úszóklasszisokat.

Labdarúgó NB I: csak áprilisban pótolják az augusztusról elhalasztott meccset

2019.10.04. 15:10
Április 7-én pótolják a Ferencváros-Debrecen bajnoki labdarúgó-mérkőzést, amelyet augusztus 4-ről halasztottak el.

Kézilabda: nagyon fogadkoznak a veszprémiek

2019.10.04. 11:40
Szombaton 20.45-kor a SEHA–Gazprom Ligában lép pályára a Telekom Veszprém, amely ezúttal hazai pályán fogadja a Meshkov Brest együttesét.

Kézilabda: elhunyt Markovitsné Balogh Márta világbajnok játékos

2019.10.03. 17:35
76 éves korában elhunyt Markovitsné Balogh Márta egykori válogatott kézilabdázó, az 1965-ös világbajnok magyar csapat játékosa.

Kézilabda: David Davis bízik a Veszprém feltámadásában

2019.10.03. 14:20
Három vereség után is fel lehet állni, együtt kell harcolni és átlendülni a nehézségeken - mondta David Davis, a Telekom Veszprém vezetőedzője a Breszt elleni szombati SEHA Liga …