Tévéműsor: kialakulnak a kosárlabda-vb elődöntői

Pár napra véget ér az európai futballdömping, az Európa-bajnoki selejtezők lecsengtek, a bajnokságok a hétvégén folytatódnak. Addig viszont nézhetünk egy kis minőségi kosárlabdát például.

7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Eurosport 1)
8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou (Digi Sport 2)
9.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang (Digi Sport 1)
12.45: Kosárlabda, férfi világbajnokság, Kína, negyeddöntő, Egyesült Államok-Franciaország (M4 Sport)
13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Eurosport 2)
13.30: Lósport, Kincsem+ (Sport 2)
14.45: Kosárlabda, férfi világbajnokság, Kína, negyeddöntő, Ausztrália-Csehország (M4 Sport)
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 17. szakasz (Eurosport 1)
17.45: Kézilabda, női NB I, Siófok-Kisvárda (M4 Sport)
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Cocks-Sävehof (Sport 1)

Nyitó kép: fiba.basketball

Kézilabda,kosárlabda,Tenisz,kerékpár,Sznúker,Sport TV,Élő közvetítés,Lósport

Élő tévéközvetítések: két újabb BL nyolcaddöntő

2017.02.21. 07:30
Két mérkőzéssel folytatódnak ma az európai labdarúgó kupaküzdelmek, női vízilabdázóink pedig a világligában Franciaország ellen szállnak medencébe.

Férfi tenisz-világranglista: Fucsovics négy helyet javított

2017.02.20. 09:40
Nem változott a bő élcsoport sorrendje a férfi teniszezők világranglistáján, Fucsovics Márton azonban négy helyet javított: a magyar játékos a 149.-ről a 145.-re került.

Élő tévéközvetítések: Angliából labdarúgás, itthonról jégkorong

2017.02.20. 07:30
Egyetlen FA-Kupa meccs maradt mára Angliából, itthon pedig a jégkorong MOL Liga rájátszásából nézhetünk mérkőzést.

Kosárlabda: kupa-csúcson az Alba – galéria

2017.02.19. 13:35
Az Alba Fehérvár nyerte a kosárlabda Magyar Kupát. Íme egy galéria arról, hogy miként nyert és ünnepelt a csapat.

Mai tévés menü: bolognai ebéd Nagy Ádámmal, uzsonna Gulácsival és rengeteg desszert

2017.02.19. 07:20
A Bologna nem sokkal 12 után játszik az Interrel, a Lipcse déután a Mönchengladbachhal, de lesz Barca, Mu, Spurs és sok minden …

Férfi kosárlabda MK: negyedszer kupagyőztes az Alba

2017.02.18. 21:40
Lóránt Péter kosara döntött a hajrában az Alba Fehérvár javára, a kosárlabda Magyar Kupa döntőjében a Szolnok ellen.

Férfi kosárlabda MK: a Szegedé a bronzérem

2017.02.18. 19:50
A Szeged végzett a harmadik helyen a férfi kosárlabda Magyar Kupában, mivel a szombati helyosztón hat ponttal győzött a Körmend ellen Győrben.

Hétvégi sportműsor: irány a stadion

2017.02.18. 09:30
A hétvégén újra kilátogathatunk a labdarúgó pályákra, hiszen az NB I és NB II is folytatódik, a jégkorong MOL Ligában a rájátszás zajlik, Győrben pedig kosárlabda Magyar Kupa döntőt rendeznek.

Élő tévéközvetítések: itt az első tavaszi forduló az NB I-ben

2017.02.18. 07:30
Folytatódik az NB I-es labdarúgó bajnokság, de külföldön sem pihennek a focisták, férfi kosárlabda Magyar Kupa döntő és számtalan finomság a kínálatban a …

Kosárlabda MK: Szolnok–Alba döntő lesz

2017.02.17. 20:50
A Szolnok sorozatban hetedszer játszhat döntőt a Magyar Kupában, ellenfele az Alba Fehérvár lesz.