Kézilabda BL: ötgólos vereséget szenvedett Párizsban a MOL-Pick Szeged

A Tisza-parti együttes a Barcelona legyőzését követően Franciaországba utazott, ahol 30-25-ös vereséget szenvedett.

Fotó: PSG Handball Twitter

A mérkőzést jobban kezdő hazaiak hamar háromgólos előnyre tett szert, viszont a szegediek 8-8 után előnybe kerültek. Ezután fej-fej mellett haladt a két gárda, de a PSG fordítani tudott, így 16-14-es párizsi vezetéssel vonulhattak szünetre a felek.

A fordulás után aztán egyszer, 18-18-nál volt ismét egyenlő az állás, ami után a hazaiak négy vagy öt góllal vezettek. Végül az utolsó percekben már nem tudott változtatni a mérkőzés állásán a MOL-Pick Szeged, így 30-25-ös párzsi győzelemmel végződött a találkozó.

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, csoportkör

PSG–MOL Pick Szeged 30-25 (16-14)

Kézilabda,MOL-Pick Szeged,Kézilabda BL

Kézilabda: nagyon fogadkoznak a veszprémiek

2019.10.04. 11:40
Szombaton 20.45-kor a SEHA–Gazprom Ligában lép pályára a Telekom Veszprém, amely ezúttal hazai pályán fogadja a Meshkov Brest együttesét.

Kézilabda: elhunyt Markovitsné Balogh Márta világbajnok játékos

2019.10.03. 17:35
76 éves korában elhunyt Markovitsné Balogh Márta egykori válogatott kézilabdázó, az 1965-ös világbajnok magyar csapat játékosa.

Női kézilabda BL: péntektől árulják a budapesti final four jegyeket

2019.10.03. 16:25
Pénteken 9 órakor kezdődik a jegyárusítás a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti final four mérkőzéseire.

Kézilabda: David Davis bízik a Veszprém feltámadásában

2019.10.03. 14:20
Három vereség után is fel lehet állni, együtt kell harcolni és átlendülni a nehézségeken - mondta David Davis, a Telekom Veszprém vezetőedzője a Breszt elleni szombati SEHA Liga …

Női kézilabda Eb-selejtező: nem okozott gondot az olaszok legyőzése

2019.09.29. 22:20
A magyar női kézilabda-válogatott magabiztos, 30-10 arányú győzelmet aratott Olaszország ellen az Európa-bajnoki selejtezősorozat második fordulójában.

Kézilabda BL: megint kikapott a Veszprém

2019.09.29. 20:55
Második vereségét is elszenvedte a Telekom Veszprém a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután 23-18-ra alulmaradt a Montgpellier HB otthonában.

Férfi kézilabda BL: döntetlen Szegeden

2019.09.28. 20:25
A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.

Kézilabda BL: a csapat és a szurkolók közös sikere lehet

2019.09.28. 13:40
A Flensburg látogat Szegedre a kézilabda BL harmadik körében. A németek elleni meccs előtt a szegediek vezére Bodó Richárd elemezte az esélyeket.

Hétvégi sportműsor: minden csapatsportban rangadót rendeznek

2019.09.28. 09:45
Érdemes lesz kimenni a stadionokba és a csarnokokba, mert minden sportágban komoly meccseket láthatunk a hétvégén.

F1, Bayern, Barca, Juve, Liverpool, madridi derbi, kézi BL – izgalmas mai műsor

2019.09.28. 07:30
Szinte minden topligás nagycsapat pályán lesz ma, de a Szeged is játszik a kézilabda BL-ben és időmérőt is rendeznek a Forma-1-ben.