Puskás-díj: az eddigi győztes gólok – videó

Ronaldo, Ibrahimovic, Neymar és Szalah már megnyerte a trófeát, most következhet Zsóri Dániel.

Lionel Messi,Puskás-díj,Zsóri Dániel

VB 2018: Messi mesterhármassal hangolt – videó

2018.05.30. 08:40
Messi azt is elmondta a meccs után, hogy mit gondol csapata világbajnoki esélyeiről.

La Liga: Messi triplájával lett bajnok a Barcelona (videó)

2018.04.29. 22:35
Az FC Barcelona 4-2-re győzött idegenben a Deportivo La Coruna ellen és így bebiztosította története 25. bajnoki címét. A Lionel Messi triplájával végződő mérkőzésen …

Király-kupa: gálázott a fináléban a Barcelona (videó)

2018.04.21. 23:20
A Barcelona 5-0-ra győzött a Sevilla ellen a spanyol kupasorozat fináléjában. A katalán sztárcsapat története során 30. alkalommal hódította el a serleget.

La Liga: elképesztő végjátékkal mentett pontot a Barcelona (videó)

2018.03.31. 22:40
A La Liga 30. fordulójának szombat esti meccsén a Barcelona két perc alatt hozta vissza a két gólos hátrányból a meccset és mentett pontot a Sevilla …

La Liga: Messi szabadrúgása döntötte el a rangadót (videó)

2018.03.04. 18:10
Egy nem túl izgalmas összecsapáson Lionel Messi szabadrúgásával nyert a Barcelona az Atlético ellen, egy egyoldalú, sima mérkőzésen.

La Liga: a Barcelona leégett Las Palmas–n – videó

2018.03.01. 22:55
Hiába vezetett a Barcelona nem tudott nyerni a Las Palmas stadionjában.

La Liga: simán nyert a Barcelona (videó)

2018.02.24. 22:45
Meglepetésre a Girona szerezte meg a vezetést egy védelmi megingást követően, de a hiba után összekapta magát a Barcelona és 6-1-re kiütötte ellenfelét a La Liga szombat esti mérkőzésén.

Király-kupa: rangadót játszik a Barcelona az elődöntőben

2018.01.26. 14:55
Igazi rangadót rendeznek a spanyol kupasorozat elődöntőjében , miután ma délután összesorsolták a bajnokság első illetve harmadik helyezettjét.

La Liga: meglepően simán nyert a Barcelona (videó)

2018.01.21. 22:35
Az első félidőben gyakorlatilag semmi nem történt, ám a második játékrészben a Barcelona összekapta magát, így 5-0-ra nyert.

La Liga: nem volt nehéz dolga a Barcelonának.

2018.01.07. 18:10
A listavezető Barcelona magabiztos 3-0-ás győzelmet aratott a Levente ellen a spanyol bajnokság 18. fordulójában.