Közvetítések: csak tudjunk választani!

Kiváló mérkőzések a topligákból, országúti mezőnyverseny, atlétika-vb, Orosz Nagydíj és kézilabdameccsek várják a nézőket a mai napon.

6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking (Digi Sport 2)
7.55:
Sznúker, kínai bajnokság (Eurosport 2)
8.45:
Atlétika, vb, Doha (Sport 1)
8.50:
Forma-3, Orosz Nagydíj, 2. futam (M4 Sport)
9.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu (Sport 2)
9.30: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, férfi mezőnyverseny (Eurosport 1)

10.15: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam (M4 Sport)
11.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Valladolid (Spíler 2 TV)
12.00: Kézilabda, férfi BL, Bidasoa Irún-Rabotnik (Sport 1)
12.05: Motorsport, Superbike-vb, Franciaország (Eurosport 2 és Spíler 2 TV)
12.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Brescia (Digi Sport 1)

12.30: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam (M4 Sport)
13.25: Sznúker, kínai bajnokság (Eurosport 2)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Celta Vigo (Spíler 2 TV)
14.40: Labdarúgás, Serie A, Lecce-AS Roma (Digi Sport 1)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Genoa (Digi Sport 2)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Montpellier (Digi Sport 3)
15.00: Lósport, Kincsem+ (Sport 2)

15.30: Labdarúgás, NB I, Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good (M4 Sport)
15.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Mallorca (Spíler 2 TV)
16.15: Kézilabda, női Eb-selejtező, Olaszország-Magyarország (Sport 1)
17.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Newcastle United (Spíler 1 TV)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-St. Étienne (Digi Sport 3)
17.15: Jégkorong, EBEL, Hydro Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers (Digi Sport 2)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Verona (Digi Sport 1)
18.00: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna (Spíler 2 TV)
18.45: Kézilabda, férfi BL, Montpellier-Telekom Veszprém (Sport 1)

19.00: Atlétika, vb, Doha (M4 Sport)
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Fiorentina (Digi Sport 1)
20.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Real Sociedad (Spíler 2 TV)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Rennes (Digi Sport 2)

Külföldi labdarúgás,atlétika,Jégkorong,Tenisz,kerékpár,Sznúker,Autósport

Bundesliga: fontos meccset vesztett el az RB Leipzig – videó

2020.01.25. 17:25
Hiába játszott nagyszerűen az első félidőben a lipcsei együttes, a Frankfurt 2-0-ra legyőzte a listavezetőt a német élvonal 19. fordulójában.

Tenisz: Federertől Federerig, avagy Fucsovics Márton fordulatos két éve

2020.01.25. 17:00
Fucsovics Márton akárcsak két évvel ezelőtt, úgy idén is Roger Federer ellen mérkőzik az Australian Open nyolcaddöntőjében. Cikkünkben felidézzük a …

Serie A: hetven másodpercig örülhetett a SPAL - videó

2020.01.25. 16:55
A Bologna hátrányból fordítva aratott győzelmet a kiesés ellen menekülő SPAL otthonában a Serie A 21. fordulójában.

FA Kupa: megszorongatta a Brentford a Leicestert - videó

2020.01.25. 15:45
A Premier League harmadik helyezettjének egyetlen gól is elég volt a másodosztályú Brentford ellen a továbbjutáshoz.

La Liga: ismét döntetlen játszott az Athletic Bilbao – videó

2020.01.25. 14:55
A baszk együttes sorozatban ötödik döntetlenjét játszotta bajnoki mérkőzésen, ezúttal az Espanyol ellen a spanyol élvonal 21. fordulójában.

Bundesliga: spanyol válogatott középpályást igazolt a RB Leipzig

2020.01.25. 13:45
Hivatalos oldalán jelentette be a német együttes, hogy szerződtette a Dinamo Zágráb kiválóságát, Dani Olmót.

Topligák: két rangadót is rendeznek Olaszországban, Valenciába utazik a Barcelona

2020.01.25. 12:35
Nem maradunk izgalmak nélkül Olaszországban és Spanyolországban sem, míg Angliában folytatódik az FA Kupa.

Közvetítések: bronzéremért játszik a női vízilabda-válogatott, rajtol a labdarúgó NB I

2020.01.25. 07:30
A hollandokkal küzd meg a harmadik helyért a magyar női vízilabda-válogatott a budapesti Európa-bajnokságon.

Ausztrál Open: másfél óra játék után a legjobb 16-ban a Babos Mladenovic páros

2020.01.25. 07:00
A magyar-francia duó az Asleigh Barty és Julia Görges által alkotott párost győzték le két játszmában az Ausztrál Open legjobb 32 …

La Liga: három perc elég volt az Osasuna győzelméhez – videó

2020.01.24. 23:25
Az újonc a 81. percben ébredt fel, majd három perccel később is gólt szerzett, így 2-0-ra győzte le a Levantét a spanyol élvonal 21. fordulójában.