Közvetítések: képernyőn a Ferencváros, a MU és az Arsenal

A nap közvetítéseinek gerincét az Európa-liga közvetítések adják, de láthatjuk az atlétikai vb aktuális versenynapját is.

6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Anglia (M4 Sport)
6.30: Tenisz, WTA-torna, (Digisport 2)
8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió (Sport 1)
8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking (Sport 2)
13.30: Lósport, Kincsem+ (Sport 1)
15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz (Eurosport 1)

15.30: Atlétika, világbajnokság, Doha (M4 Sport)
16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Partizan (Digi Sport 1)
17.00: Kézilabda, Német Kupa, Flensburg - Hannover-Burgdorf (Sport 2)
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-Ludogorec (Sport 1)
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AZ Alkmaar-Manchester United (Digi Sport 1)
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Wolfsbergerer-AS Roma (Digisport 2)
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Espanyol (Digi Sport 3)
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Leksand-Frölunda (Sport 2)
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Standard Liege (Digi Sport 1)
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Rennes (Digisport 2)
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lugano-Dinamo Kijev (Digi Sport 3)

Külföldi labdarúgás,Európa-liga,atlétika,Jégkorong,Tenisz

NHL: öt év után döntős a Tampa Bay Lightning (videó)

2020.09.18. 08:45
A Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 2-1-re legyőzte a New York Islanderst az NHL Keleti főcsoportdöntőjének hatodik mérkőzésén és így 4-2-es összesítéssel továbbment.

Közvetítések: rajtol a Bundesliga, felbőgnek a motorok Riminiben

2020.09.18. 07:30
A mai közvetítések listájából a strandröplabda-Eb, a Bundesliga-idény nyitómeccse és a Tour de France aktuális szakasza mellett a MotoGP edzései emelkednek ki.

El-selejtező: döbbenetes meccsen búcsúzott a Topolya

2020.09.17. 23:55
A vajdasági gárda egészen őrült mérkőzés végén, tizenegyes párbajban esett ki az Európa-liga selejtező második körében a román FCSB ellen. A Dunaszerdahely hosszabbításban nyert.

El-selejtező: nagy falat volt a Honvéd számára a Malmö

2020.09.17. 22:55
A patinás svéd csapat nyerni tudott az Új Hidegkuti Nándor Stadionban az Európa-liga selejtező második fordulójában és búcsúztatta a Magyar Kupa győztesét.

Atlétika: megdőlt Szergej Bubka kultikus szabadtéri csúcsa (videó)

2020.09.17. 21:45
Armand Duplantis 615 centiméteres, szabadtéri világrekorddal győzött a római Gyémánt Liga-versenyen. A svéd klasszis Szergej Bubka rekordját adta át a múltnak.

El-selejtező: Máltán is szenvedett, de nyert a Fehérvár

2020.09.17. 20:50
Minimális különbségű győzelmet aratott a székesfehérvári gárda a máltai Hibernians ellen az Európa-liga selejtezőjének második körében, így továbbjutott.

Tenisz: változik a Fed Kupa elnevezése

2020.09.17. 19:05
A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) Billie Jean King Kupára nevezte át a Fed Kupa női csapatversenyt, amelynek döntőjét a következő három évben Budapesten rendezik.

Premier League: lezárulhat a Bale-saga, visszatérhet Londonba

2020.09.17. 17:15
Az angol sajtó már kész tényként kezeli, hogy visszatér a Real Madridtól a Tottenhambe a walesiek szupersztárja.

Bajnokok Ligája: Norvégiában kezdi a playoff-párharcot a Ferencváros

2020.09.17. 16:05
A magyar bajnok jövő szerdán lép pályára a norvég Molde ellen a Bajnokok Ligája-selejtező utolsó körében.

Tenisz: elveszítette római meccsét új párjával Babos Tímea

2020.09.17. 15:15
Babos Tímea kikapott első mérkőzésén a kínai Csang Su-ajjal az oldalán a római salakpályás tenisztorna női páros versenyében.