Úszó világkupa, atlétikai világbajnokság, női- és férfi labdarúgás, motorsport, tenisz, kerékpár, kosárlabda és jégkorong is lesz ma a képernyőn.

8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió, 5. nap, 3. mérkőzés (Sport1)
  8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, 5. nap, 2. negyeddöntő (Sport2)
  9.05: Motorsport, MotoGP, 2. szabadedzés (Spíler1)
10.05: Motorsport, Moto2, 2. szabadedzés (Spíler1)
10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, 5. nap, 3. negyeddöntő (Sport2)
12.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió, 5. nap, 4. mérkőzés (Sport1)
13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, 5. nap, 4. negyeddöntő (Sport2)
15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking, negyeddöntő (Digi Sport2)
15.00: Kerékpár, Nemzetközi körverseny, Tour of Croatia, 4. szakasz (Eurosport1)
15.30: Kosárlabda, NBA előszezon, Sacramento Kings–Indiana Pacers (Sport1)
18.00: Úszás, világkupa, döntők (M4 Sport)
19.00: Jégkorong, Tipsport Liga, MAC Újbuda–Dukla Trencín (szlovák) (Digi Sport2)
19.10: Atlétika, világbajnokság, Doha (férfi 1500 m, elődöntő; férfi magasugrás, döntő; női 4x100 m váltó, előfutamok; női diszkoszvetés, döntő; férfi 4x100 m váltó, előfutamok; női 400 m gát, döntő; férfi 3000 m akadályfutás, döntő; férfi 400 m, döntő; férfi 20 km gyaloglás) (Duna World)
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce–Antalyaspor (Sport2)
20.15: Labdarúgás, női Eb-selejtező, Magyarország–Svédország (M4 Sport)
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC–Fortuna Düsseldorf (Sport1)
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens–Marseille (Digi Sport1)
21.00: Labdarúgás, La Liga, Real Betis–Eibar (Spíler2)
22.15: Atlétika, világbajnokság, Doha (M4 Sport)
szombat 3.55: Motorsport, Moto3, 3. szabadedzés (Spíler1)
szombat 4.50: Motorsport, MotoGP, 3. szabadedzés (Spíler1)
szombat 5.50: Motorsport, Moto2, 3. szabadedzés (Spíler1)
szombat 7.30: Motorsport, Moto3, 1. időmérő (Spíler1)
szombat 7.55: Motorsport, Moto3, 2. időmérő (Spíler1)

Fotó: MTI

Külföldi labdarúgás,kosárlabda,Bundesliga,atlétika,La Liga,Jégkorong,Úszás,kerékpár,Motorsport

Premier League: pontot rabolt az Arsenal, győzött a City, meglepetés Liverpoolban – videó

2020.01.21. 23:10
Nehezen, de végül 1-0-ra sikerült legyőznie a Sheffield Unitedet a Manchester Citynek, míg az Everton a hosszabbításban …

Király Kupa: nagy skalpot szerzett a Zaragoza, nyert a Sevilla

2020.01.21. 23:05
A jelenleg a spanyol labdarúgó másodosztályban szereplő Real Zaragoza legyőzte és kiejtette az élvonalbeli Mallorcát a Király Kupa legjobb 32 csapata között.

Olasz Kupa: Insigne döntött, a Napoli kiejtette a címvédőt

2020.01.21. 22:50
A Napoli korán vezetést szerzett a Lazio elleni Olasz Kupa negyeddöntőben, előnyét pedig végig sikerült megőriznie.

Premier League: Londonba költözik Nikolics Nemanja?

2020.01.21. 17:05
Angol sajtóhírek szerint a Premier League-ben szereplő Crystal Palace érdeklődik a szabadon igazolható magyar futballista iránt.

Elhunyt a szabadtéri országos atlétikai bajnokság távolugrásának tavalyi ezüstérmese

2020.01.21. 15:15
Húszesztendős korában hunyt el Varga Péter, a Nyíregyházi Sportcentrum válogatott távolugrója.

Kosárlabda: már a következő szezonban visszatérne Gereben Lívia

2020.01.21. 14:10
Az Atomerőmű KSC Szekszárd kosárlabdázójánál tavaly májusban diagnosztizáltak leukémiát.

Feljelentette magát a szerencsejáték-függő fociedző

2020.01.21. 13:20
Nem mindennapi történetről számolt be a skót Hamilton labdarúgó-csapatának honlapja. A csapat vezetőedzője saját magát jelentette fel a skót szövetségnél, hogy sikerüljön …

Jégkorong: finn helyett finn szakvezető a Fehérvár élén

2020.01.21. 12:55
Az EBEL-ben szereplő Hydro Fehérvár AV19 kedden felmentette a munkavégzés alól Hannu Järvenpää vezetőedzőt, akinek a helyét Antti Karhula veszi át.

NBA: atomjaira zúzta a Lakers védekezését a Celtics

2020.01.21. 10:35
A Boston tökéletes játékot mutatott be a nyugati első Los Angeles Lakers ellen és alaposan móresre tanította LeBron Jameséket Martin Luther King napján.

NHL: akkor csapott le a Panthers, amikor igazán fáj

2020.01.21. 08:50
A Florida hat másodperccel a mérkőzés vége előtt szerezte meg a győztes találatot a Minnesota ellen. Simán nyert a Colorado.