Bajnokok Ligája négy sportágban is – tévéműsor

Jégkorong, futsal, vízilabda és kézilabda BL-meccset is láthatunk, de még német–argentin barátságos mérkőzés is lesz ma.

9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin (Digisport1)
10.00: Minifutball világbajnokság, negyeddöntő, Magyarország–Ukrajna (M4Sport)
11.55, 14.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Linz (Eurosport2)

13.30: Torna, világbajnokság, férfi csapatverseny, Stuttgart (M4 Sport)
13.30: Lósport, Kincsem+ (Sport 2)
15.30: Kerékpár, Milánó-Torinó (Eurosport1)
16.30, 18.30 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Linz (Eurosport1)

17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Trinec-Lausanne (Sport 1)

17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, Berettyóújfalu-SC KPRF (M4 Sport)
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo - Waspo Hannover (Duna World)
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-Zagreb (Sport 2)

19.30: Kosárlabda, Női NB I, Győr-DVTK (M4 Sport)
20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Mladost Zagreb (Digisport1)
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Argentína (Sport 1)

Külföldi labdarúgás,Kézilabda,kosárlabda,Torna,Jégkorong,Vízilabda,Tenisz,kerékpár,Futsal,WTA,Lósport

NHL: gödörben az Oilers

2019.12.15. 11:20
Sorozatban negyedik vereségét szenvedte el az Edmonton Oilers, miután az NHL legutóbbi játéknapján 4-1-re kikapott a Toronto Maple Leafs-től.

Női kézilabda-vb: Oroszország bedarálta Norvégiát és bronzérmes

2019.12.15. 10:55
Az olimpiai bajnok oroszok nyerték a Japánban zajló női kézilabda-világbajnokság bronzmeccsét, ezzel eldőlt, hogy velük is találkozunk az olimpiai selejtezőben.

Kézilabda: Rasmussen elnézést kért

2019.12.15. 10:25
Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya elnézést kért, amiért a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokságon a Románia elleni csoportmérkőzést követően káromkodott a …

Kikapott a Clippers Chicagóban (videó)

2019.12.15. 08:10
A Los Angeles Clippers nagy meglepetésre 109-106-ra kikapott a Chicago Bullstól az NBA mai játéknapján.

Közvetítések: Michelisz Norbert futamai kicsit mindent elhomályosítanak

2019.12.15. 07:30
Bár láthatjuk ma a női kézilabda-vb döntőjét, és olyan csapatok kerülnek képernyőre, mint a Manchester United, a Real Madrid vagy a PSG, nem kérdés, …

La Liga: három meccs után nyert újra az Atlético Madrid (videó)

2019.12.14. 22:55
Az Atlético Madrid 2-0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol bajnokság 17. fordulójában és így feljött a negyedik helyre.

Serie A: a Sampdoria Genova ura

2019.12.14. 22:45
Egyetlen gól döntött a genovai derbin a Serie A 16. fordulójában, a Sampdoria elmozdult a kieső helyekről és mélyre taszította a riválist.

SEHA Liga: Zágráb elleni győzelmével, csoportelső a Veszprém

2019.12.14. 22:35
A Veszprém idegenben, 26-23-ra legyőzte a Zágráb együttesét a SEHA Liga B-csoportjának utolsó mérkőzésén, így az élen végzett kvartettjében.

Seria A: Gattusoval sem megy a Napolinak

2019.12.14. 21:05
Hiába az új edző, a Napoli 2-1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Parma ellen, a Seria A 16. fordulójában.

Klubvilágbajnokság: idén biztosan nem jut döntőbe a házigazda (videó)

2019.12.14. 20:55
A Monterrey lesz a Liverpool ellenfele a klubvilágbajnokság második elődöntőjében miután 3-2-re legyőzte a házigazda Al-Sadd együttesét.