NHL: magyar hokis is szerepel a legtehetségesebbek között

sportfaktor.hu

Az NHL közétette a 300 tehetség nevét tartalmazó listáját, amelyen szerepel Papp Kristóf, a magyar utánpótlás-válogatott játékosa.

A 18 éves játékos bekerülhet az NHL draftra. A szakemberek a harmadik kategóriába sorolták, vagyis a piac negyedik-hatorik körében választhatja őt ki valamelyik klub.

Papp Kristóf jelenleg is a tengerentúlon játszik, a Madiosn Capitols játékosaként az előző szezonban 58 meccsen 38 pontot szerzett, az új szezonban négy találkozón két gólt és három asszisztot jegyez. A fiatal tehetség már 17 esztendősen szerepelt az U20-as válogatottban, az előző divízió I/B-s világbajnokságon a torna gólkirály volt hat találattal.

Magyar játékos még sosem szerepelt az NHL-ben, korábban Gröschl Tamást, Szuper Leventét és Vas Jánost nem alkalmazta egyetlen klub sem az elitligában.

Jégkorong,NHL,magyar jégkorong-válogatott

Élő tévéközvetítések: Veszprém-Szeged kézirangadó

2017.03.18. 07:30
A külföldi labdarúgó bajnokságok mellett tényleg a hazai sport egyik legnagyobb derbije vár ránk ma délután, és a jégkorong MOL Liga döntő is folytatódik.

NHL: tizenegy gólos őrület Edmontonban

2017.03.17. 08:30
Tíz meccs után ért véget a Devils borzasztó szériája, a Toronto és a Los Angeles is kapott gól nélkül zárt, szoros meccset nyert a Detroit az Arizona ellen az NHL csütörtöki játéknapján.

Jégkorong MOL Liga: egyenlített a MAC a döntőben

2017.03.16. 22:05
A hazai pályán játszó MAC Budapest 3-0-ra megnyerte a jégkorong MOL Liga döntőjének második felvonását csütörtökön a Tüskecsarnokban, ezzel egyenlített a DVTK Jegesmedvék elleni …

NHL: nullára verte a bajnokot a Philadelphia

2017.03.16. 08:15
Wayne Simmonds 200. gólját lőtte az NHL-ben a Pittsburgh ellen, a Boston véget vetett a Calgary győzelmi sorozatának az NHL szerdai játéknapján.

Élő tévéközvetítések: labdarúgó Európa Liga, NB I és jégkorong

2017.03.16. 07:30
Az Európa Liga meccsek mellett megtekinthetünk egy korábban elmaradt NB I-es bajnokit, valamint a jégkorong MOL Liga döntőjének második mérkőzését is.

NHL: a 11. kör döntött a szétlövésben Los Angelesben

2017.03.15. 08:30
Thomas Vanek rekordja a Floridában, Joe Pavelski újra duplázott a San Joséban, Alexander Ovechkin tíz meccs után újra kapuba talált az NHL keddi játéknapján.

Élő tévéközvetítések: két újabb BL nyolcaddöntő

2017.03.15. 07:30
Ma este a Monaco-Manchester City és az Atlético Madrid-Bayer Leverkusen mérkőzés igyekszik kiszolgálni az igényeinket.

Jégkorong MOL Liga: hosszabbítás után előnyben a DVTK

2017.03.14. 19:55
A DVTK Jegesmedvék csapata került előnybe a jégkorong MOL Liga döntőjében, mivel az első, keddi mérkőzésen hosszabbítás után 5-4-re legyőzte a MAC Budapestet.

NHL: születésnapos dupla és rengeteg rekord

2017.03.14. 08:30
A Columbus rekordot döntött, a Calgary pedig beállított egyet. Az Arizona kapusa Mike Smith is történelmet írt az NHL hétfői játéknapján.

Tévében a BL, a jégkorong döntő és a Dortmund is

2017.03.14. 07:30
Folytatódik a Bajnokok Ligája, amelyben ezúttal a Juve–Porto és a Leicester–Sevilla lesz műsoron.