NHL: magyar hokis is szerepel a legtehetségesebbek között

sportfaktor.hu

Az NHL közétette a 300 tehetség nevét tartalmazó listáját, amelyen szerepel Papp Kristóf, a magyar utánpótlás-válogatott játékosa.

A 18 éves játékos bekerülhet az NHL draftra. A szakemberek a harmadik kategóriába sorolták, vagyis a piac negyedik-hatorik körében választhatja őt ki valamelyik klub.

Papp Kristóf jelenleg is a tengerentúlon játszik, a Madiosn Capitols játékosaként az előző szezonban 58 meccsen 38 pontot szerzett, az új szezonban négy találkozón két gólt és három asszisztot jegyez. A fiatal tehetség már 17 esztendősen szerepelt az U20-as válogatottban, az előző divízió I/B-s világbajnokságon a torna gólkirály volt hat találattal.

Magyar játékos még sosem szerepelt az NHL-ben, korábban Gröschl Tamást, Szuper Leventét és Vas Jánost nem alkalmazta egyetlen klub sem az elitligában.

Jégkorong,NHL,magyar jégkorong-válogatott

NHL: vereséget szenvedett a címvédő a szezonnyitón

2019.10.03. 09:45
A címvédő vereségével vette kezdetét az NHL 2019/2020-as idénye. A St. Louis Blues hosszabbítás után maradt alul a Washington Capitals ellen.

Közvetítések: képernyőn a Ferencváros, a MU és az Arsenal

2019.10.03. 07:30
A nap közvetítéseinek gerincét az Európa-liga közvetítések adják, de láthatjuk az atlétikai vb aktuális versenynapját is.

Tévében: Szoboszlai Dominik a BL-győztes ellen

2019.10.02. 07:30
Folytatódik a BL csoportkörének második fordulója: Liverpool–Slazburg, Barca–Inter és Leipzig–Olympique Lyon meccs is.

Jégkorong: edzőváltás Újpesten

2019.10.01. 10:55
Szilassy Zoltán 2014 óta irányította a lila-fehérek férfi jégkorong-csapatának szakmai munkáját, Baróti Zsolt és Virág Csaba váltja a poszton.

Közvetítések: csak tudjunk választani!

2019.09.29. 07:30
Kiváló mérkőzések a topligákból, országúti mezőnyverseny, atlétika-vb, Orosz Nagydíj és kézilabdameccsek várják a nézőket a mai napon.

Hétvégi sportműsor: minden csapatsportban rangadót rendeznek

2019.09.28. 09:45
Érdemes lesz kimenni a stadionokba és a csarnokokba, mert minden sportágban komoly meccseket láthatunk a hétvégén.

Tipsport Liga: hazai jégen kapott ki a DVTK, a MAC legyőzte a Kassát

2019.09.27. 22:00
A DVTK Jegesmedvék 3-2-re kikapott a vendég Poprad együttesétől, a MAC 5-1-re verte Újbudán a Kassát a szlovák jégkorongliga alapszakaszának pénteki …

EBEL: fehérvári vereség Villachban

2019.09.27. 21:35
A Fehérvár 3-1-re kikapott a villachi EC Panaceo VSV vendégeként az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának pénteki játéknapján.

Női jégkorong-vb: a magyar válogatott játssza a nyitómeccset Kanadában

2019.09.27. 19:55
A magyar női jégkorong-válogatott játssza a 2020-as világbajnokság nyitómérkőzését.

Közvetítések: a La Ligából és a Bundesligából is láthatunk ma egy-egy mérkőzést

2019.09.27. 07:30
Újabb forduló veszi kezdetét a La Ligában és a Bundesligában, jégre lép a DVTK Jegesmedvék, de női és férfi tenisztornák …