Vízilabda BL: győzelemmel kezdett a Ferencváros

Győzelemmel kezdte szereplését a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán 15-12-re nyert a német Waspo Hannover ellen a csoportkör nyitófordulójában.

Fotó: MTI

Az egyetlen negyedig szoros összecsapáson a házigazdák legeredményesebb játékosa a nyáron igazolt Zalánki Gergő volt három találattal.

A zöld-fehérek jövő héten újra hazai medencében játszanak, amikor is a francia CN Marseille csapatát fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:
B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Waspo Hannover (német) 15-12 (3-3, 6-3, 4-3, 2-3)
a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 3, Younger, Jaksic, Varga Dé., Bicari 2-2, Mezei, Sedlmayer, Jansik Sz., Fontulisz 1-1

Ferencváros,Vízilabda,Vízilabda Bajnokok Ligája

Vízilabda Eb: 21 év után Európa-bajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott!

2020.01.26. 20:05
A magyar férfi vízilabda-válogatott ötméteresekkel legyőzte Spanyolországot a budapesti Eb-döntőben és így több mint két évtized után …

Vízilabda Eb: óriási csata után Montenegró a bronzérmes

2020.01.26. 18:30
Montenegró szerezte meg a bronzérmet a férfi vízilabda Európa-bajnokságon, miután 10-9-re legyőzte Horvátországot a harmadik helyért rendezett mérkőzésen.

NB I: Vignjevics szerint a küzdőszellem is hiányzott az újpestiekből

2020.01.26. 10:30
A Debrecen ellen 4-0-ra veszítő Újpest trénere csalódottságának adott hangot a mérkőzés utáni nyilatkozatában.

Közvetítések: jöhet az év első aranyvasárnapja!

2020.01.26. 07:30
A mai nap során igazi kiemelkedő sporteseményeket láthatunk: Roger Ferderer ellen mérkőzik Fucsovics Márton, Eb-döntőt játszik a vízilabda-válogatott, tovább gyűjthetik az érmeket a …

Vízilabda Eb: megint Budapesten lett Európa-bajnok a spanyol női csapat

2020.01.25. 20:05
A spanyol válogatott nyerte a Budapesten rendezett női vízilabda Európa-bajnokságot, miután a döntőben 13-12-re legyőzte Oroszországot.

Vízilabda Eb: bronzérmes a magyar női válogatott!

2020.01.25. 18:35
A magyar női vízilabda-válogatott harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután 10-8-ra legyőzte Hollandiát a bronzmérkőzésen.

Női kézilabda BL: Bukarest-verés, szenzációs ferencvárosi siker

2020.01.25. 17:25
A Ferencváros női kézilabda-csapata remek győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája középdöntőjét, esélyt sem adott a CSM Bukarestnek.

Labdarúgó NB I: Ferencváros győzelemmel indult a 2020-as év

2020.01.25. 16:45
A fővárosi együttes akárcsak 2019 szeptemberében, az idei év első bajnokiján is 4-0-ra győzte le a Paksot.

Labdarúgó NB I: rangadót játszik az Újpest és a MOL Fehérvár

2020.01.25. 10:45
Rögtön két rangadót is rendeznek a 2020-as év első NB I-es fordulójában: a Debreceni VSC az Újpestet, míg a MOL Fehérvár a Budapest Honvédot fogadja.

Közvetítések: bronzéremért játszik a női vízilabda-válogatott, rajtol a labdarúgó NB I

2020.01.25. 07:30
A hollandokkal küzd meg a harmadik helyért a magyar női vízilabda-válogatott a budapesti Európa-bajnokságon.