Vízilabda BL: győzelemmel kezdett a Ferencváros

Győzelemmel kezdte szereplését a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán 15-12-re nyert a német Waspo Hannover ellen a csoportkör nyitófordulójában.

Fotó: MTI

Az egyetlen negyedig szoros összecsapáson a házigazdák legeredményesebb játékosa a nyáron igazolt Zalánki Gergő volt három találattal.

A zöld-fehérek jövő héten újra hazai medencében játszanak, amikor is a francia CN Marseille csapatát fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:
B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Waspo Hannover (német) 15-12 (3-3, 6-3, 4-3, 2-3)
a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 3, Younger, Jaksic, Varga Dé., Bicari 2-2, Mezei, Sedlmayer, Jansik Sz., Fontulisz 1-1

Ferencváros,Vízilabda,Vízilabda Bajnokok Ligája

Vízilabda: új kapitány, új keret

2017.01.01. 11:50
Hivatalosan is felvette a munkát Märcz Tamás a férfi vízilabda-válogatott új szövetségi kapitánya, aki már ki is hirdette első keretét.

Szilveszter 2016: kakas és ejtőernyős is volt a pályán az NB I-ben – videó

2016.12.31. 13:10
Emlékszünk még Roland Parjra, vagy Pintér Attila emlékezetes öngóljára? Elevenítsük fel. Érdemes.

Vízilabda Szuperkupa: a Szolnok és az UVSE a győztes

2016.12.27. 19:15
A Szolnok győzelmét hozta az Egerrel szemben a férfi vízilabdázók keddi Szuperkupa-mérkőzése, míg a nőknél az UVSE nyerte a döntőt.

Élő tévéközvetítések: újra repülnek a nyilak és lesz harc a vízben is

2016.12.27. 07:30
Vízilabda Szuperkupák, folytatódik a darts vb Londonban, jégkorongban indul a hagyományos Spengler-kupa, de ma játszik a Liverpool is a Premier …

Férfi vízilabda BL: három negyedig tartotta magát az Eger a Recco ellen

2016.12.21. 21:40
Az Eger hazai pályán 11-7-re kikapott szerdán az olasz Pro Recco csapatától a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában.

Élő tévéközvetítések: Gulácsiék a Bayern München ellen

2016.12.21. 07:30
Hétközi labdarúgó bajnoki fordulók, kupameccsek, az Alba Fehérvár valamint a Körmend a kosárlabda Európa Kupában és vízilabda Bajnokok Ligája a kínálatban.

Az év legjobbjai: szavaztak a sportszövetségek

2016.12.20. 12:25
A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. Idén 54 sportág szövetsége válaszolt az …

Férfi vízilabda Magyar Kupa: a Szolnoké a trófea

2016.12.18. 20:15
A Szolnok nyerte a vízilabda BENU férfi Magyar Kupát: a Tisza-parti együttes a sorozat vasárnapi döntőjében rendkívül magabiztosan, 10-4-re győzte le a címvédő Egert.

Élő tévéközvetítések: három döntő a mai napon

2016.12.18. 07:35
Döntő a labdarúgó klubvilágbajnokságon, a női kézilabda Eb-n és a férfi vízilabda Magyar Kupában. Labdarúgás az olasz-, az angol, a spanyol- és a francia bajnokságból.

Vízilabda MK: Eger–Szolnok döntő lesz

2016.12.17. 19:40
A címvédő Eger a bajnok Szolnokkal vívja a vasárnapi döntőt a férfi vízilabda Magyar Kupában.