Vízilabda BL: győzelemmel kezdett a Ferencváros

Győzelemmel kezdte szereplését a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán 15-12-re nyert a német Waspo Hannover ellen a csoportkör nyitófordulójában.

Fotó: MTI

Az egyetlen negyedig szoros összecsapáson a házigazdák legeredményesebb játékosa a nyáron igazolt Zalánki Gergő volt három találattal.

A zöld-fehérek jövő héten újra hazai medencében játszanak, amikor is a francia CN Marseille csapatát fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:
B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Waspo Hannover (német) 15-12 (3-3, 6-3, 4-3, 2-3)
a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 3, Younger, Jaksic, Varga Dé., Bicari 2-2, Mezei, Sedlmayer, Jansik Sz., Fontulisz 1-1

Ferencváros,Vízilabda,Vízilabda Bajnokok Ligája

Vízilabda: a kormány támogatásával menekülhet meg az egri klub

2020.05.22. 19:40
A magyar kormány 300 millió forinttal támogatja a fizetésképtelen egri vízilabdacsapatot - derül ki a Magyar Közlöny határozatából.

Vízilabda: olimpiai és világbajnokokkal erősít a Vasas

2020.05.21. 13:25
Az A-Híd VasasPlaket férfi vízilabdacsapatában folytatja a pályafutását az egyaránt világbajnok Bátori Bence és Bedő Krisztián.

Vízilabda: teljes kerettel edz a vízilabda-válogatott

2020.05.18. 17:30
Az olimpia halasztása miatt egyelőre konkrét cél nincs, de Märcz Tamás játékosai végre ismét elkezdhettek tréningezni.

Labdarúgás: idegenben győzte le a Ferencvárost a Mezőkövesd

2020.05.17. 13:10
Egygólos győzelmet aratott a Ferencváros otthonában a Mezőkövesd a két csapat vasárnap délelőtti felkészülési mérkőzésén.

Vízilabda: elhunyt a Vasas korábbi játékosa

2020.05.15. 21:35
Életének 38. évében elhunyt Keszthelyi Balázs, a Vasas korábbi Magyar Kupa-győztes vízilabdázója.

Elhunyt a Ferencvárosi TC korábbi elnöke, Debreczeny István

2020.05.14. 17:00
82 éves korában elhunyt a fővárosi zöld-fehérek korábbi elnöke, Debreczeny István.

Vízilabda: Montrealban ért csúcsra a magyar vízilabdasport harmadik nagy generációja

2020.05.14. 13:40
Tizenkét év várakozás után lett olimpiai bajnok Montrealban a magyar férfi vízilabda-válogatott. A sportág harmadik nagy magyar …

Vízilabda: megmenekülhet az egri csapat

2020.05.13. 20:55
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Sport Szakállamtitkársága húzhatja ki a csávából az egri vízilabdát.

Labdarúgás: győzött a Ferencváros, döntetlent játszott az MTK

2020.05.13. 15:50
A fővárosi zöld-fehérek 2-0-ra győzték le a Zalaegerszeget, miután a délelőtt folyamán 0-0-ás döntetlent játszottak a Pakssal.

Közvetítések: visszatér a képernyőkre az élő labdarúgás

2020.05.13. 07:30
A Ferencváros és a Zalaegerszeg barátságos mérkőzésével ismét visszatér az élő futball a képernyőkre.