Vízilabda BL: győzelemmel kezdett a Ferencváros

Győzelemmel kezdte szereplését a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán 15-12-re nyert a német Waspo Hannover ellen a csoportkör nyitófordulójában.

Fotó: MTI

Az egyetlen negyedig szoros összecsapáson a házigazdák legeredményesebb játékosa a nyáron igazolt Zalánki Gergő volt három találattal.

A zöld-fehérek jövő héten újra hazai medencében játszanak, amikor is a francia CN Marseille csapatát fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:
B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Waspo Hannover (német) 15-12 (3-3, 6-3, 4-3, 2-3)
a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 3, Younger, Jaksic, Varga Dé., Bicari 2-2, Mezei, Sedlmayer, Jansik Sz., Fontulisz 1-1

Ferencváros,Vízilabda,Vízilabda Bajnokok Ligája

Európa-liga : Rebrov szerint nem szabad a múltra hagyatkozni

2019.10.03. 11:35
A barcelonai döntetlen után a Ferencváros ma kora este a "jól ismert" Ludogorecet fogadja a Groupama Arénában. A mérkőzés előtti sajtótájékoztatón Sergei Rebrov …

Európa-liga: győzni jött a Ludogorec

2019.10.02. 20:30
A győzelem a célja a Ferencváros elleni csütörtöki mérkőzésen a bolgár Ludogorec labdarúgócsapatának az Európa-liga csoportkörébe.

NB I: Leandro ismét gólt lőtt, nyert a Ferencváros

2019.09.29. 18:20
A Ferencváros Leandro hajrában szerzett góljának köszönhetően legyőzte a Kisvárdát a magyar élvonal 7. fordulójában.

Férfi vízilabda Eurokupa: továbbjutott a Miskolc

2019.09.29. 12:20
A Miskolc harmadik mérkőzését is megnyerve jutott tovább a férfi vízilabda Eurokupa második körös selejtezőtornájából.

NB I: az Újpest ellen folytatná menetelését a Fehérvár

2019.09.28. 10:35
Eddig hibátlan a Fehérvár mérlege az NB I-ben. A piros-kékek szombaton az Újpestet fogadják és folytatnák a jó szereplésüket.

Hétvégi sportműsor: minden csapatsportban rangadót rendeznek

2019.09.28. 09:45
Érdemes lesz kimenni a stadionokba és a csarnokokba, mert minden sportágban komoly meccseket láthatunk a hétvégén.

Férfi vízilabda Eurokupa: könnyed játékkal győzött az Eger

2019.09.27. 18:05
Az Eger 14-7-es győzelmet aratott a francia Noisy Le Sec együttese felett.

Könnyedén jutott főtáblára az OSC a vízilabda BL-ben

2019.09.25. 19:20
A Bajnokok Ligája főtáblájára jutott az A-Híd OSC Újbuda, miután nyolcgólos sikerét követően a selejtező utolsó fordulójának visszavágóján, idegenben is legyőzte a görög …

Magyar Kupa: a Ferencváros és a Zalaegerszeg is a következő körben

2019.09.25. 17:15
A Ferencváros az Iváncsa, a Zalaegerszeg a Kiskunfélegyháza otthonában aratott győzelmet.

NB I: az utolsó percekben fordított a Ferencváros Zalaegerszegen

2019.09.22. 19:00
Hiába vezetett két perccel a rendes játékidő vége előtt a ZTE a fővárosi klub ellen, a zöld-fehérek 2-1-re megnyerték a második fordulóból pótolt mérkőzést.